Menu

Tefal TW3953

Cechy produktu
  • Producent Tefal 
  • Kolor czerwony 
Opis

korzystnY W ODKURZANIU DYWANÓW najlepszY W ODKURZANIU PODŁÓG najkorzystniejszA FILTRACJA KURZU NAJEFEKTYWNIEJSZY ENERGETYCZNIE Kompaktowy odkurzacz workowy Tefal Compact Power TW3953EA o wydajności 3A ze szczotką 2w1 do dywanów i podłóg, i szczotką do parkietu produktywność 3AAA w kompaktowym wymiarze!

Skuteczność 3AAA w kompaktowym rozmiarze! najlepszy odkurzacz w swej klasie pod względem efektywności energetycznej, sprawności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu to atrybuty uwydatniające odkurzacz Compact Power.

najlepsza sprawność odkurzania podłóg: A najlepszą skuteczność zbierania kurzu z podłóg twardych zapewnia dwupozycyjna szczotka SPA. ArcytrudnIE wydajnE ODKURZANIE sprawdź jak i gdzie wyprodukowane są odkurzacze Tefal najlepsza filtracja kurzu: A najkorzystniejszą reemisję kurzu na poziomie 0,02% zagwarantuje 2-poziomowa filtracja i worki Hygiene+.

dzięki temu aż 99,98% kurzu zostaje oczyszczane. Najlepsza sprawność energetyczna: A efektywniejsze zbieranie kurzu przy mniejszym zużyciu energii dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech Zapomnij o zamianie filtrów Nie musisz już pamiętać o podmianie filtra.

Wszystko dzięki workom Hygiene+ o najwyższym poziomie filtracji, która sprawia, iż na filtrze EPA osadza się niewielka ilość kurzu. Łatwy w użyciu i przechowywaniu komfortowe przechowywanie i swobodę odkurzania gwarantują kompaktowe wymiary, pojemność 3l, a także zasięg pracy 8,8 m.

Maksymalna higiena Najwyższy poziom filtracji i brak chmur kurzu w trakcie wymiany worka Hygiene+ z samozamykającą się klapką. Dodatkowa szczotka pod ręką prędkie odkurzanie trudno przystępnych powierzchni np.

narożników, schodów czy mebli dzięki zintegrowanej z uchwytem szczotce Easy Brush. Na ogół zadawane pytania Od 1 września 2017 r. Odkurzacze wprowadzane na rynek muszą spełniać niewiele znaczące wymagania efektywnościowe dotyczące zużycia energii, mocy, sprawności zbierania kurzu, reemisji kurzu, hałasu oraz posiadać etykietę energetyczną.

Czy skuteczny odkurzacz musi mieć wysoką moc? Silniki o wysokiej mocy nie są konieczne aby uzyskać wysoką efektywność i jakość odkurzania. Przy obecnej technologii odkurzacze o niskiej mocy zapewniają wyższą produktywność w porównaniu do starszych modeli z dużą mocą.

Co wpływa na sprawność odkurzacza? O sprawności odkurzacza, a zatem efektywności odkurzania, decyduje sporo elementów: od energooszczędnego silnika, po nowoczesne filtry i postępową konstrukcję ssawek zwiększających ilość zbieranego kurzu.

Co oznacza parametr efektywność odkurzania dywanów i podłóg? Jest to informacja o ilości skategoryzowanego kurzu z odkurzanej powierzchni, wyrażona za pomocą klasy skuteczności. Klasa, którą osiągnął dany odkurzacz, jest wyrózniona na etykiecie energetycznej powiększoną czcionką w rzędzie liter od A (najwyższa klasa) do G.

Korzyści dla kupujących ze zmiany wymogów dot. Odkurzaczy? Zmiany wycofują z produkcji urządzenia zbyt hałaśliwe, emitując...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.