Menu

Thomas BOXER

Cechy produktu

  • Producent Thomas 
  • Kolor pomarańczowy 

Opis

Thomas Boxer Wszechstronny i wytrzymały odkurzacz piorący. Do domu, garażu i minimalnego warsztatu. • Moc silnika 1400 W • Ciśnienie spryskiwania: 4 bar • Wąż o długości 2,2 m • Długość przewodu: 10m • Promień pracy: 13m • pojemność zbiornika 6 l • 4 obrotowe kółka • Zderzak dla ochrony mebli i ścian • System rur i średnicy Ø32 mm • Uchwyt na akcesoria • Funkcja prania, odkurzania, zbierania płynów • Waga 9,8 kg • Gwarancja 24 miesiące + możliwość przedłużenia o 36 miesięcy* * Po rejestracji towaru na https://www.thomas-register.net/ *Przy zakupie komercyjnym gwarancja trwa 12 miesięcy, bez możliwości przedłużenia Wielofunkcyjny odkurzacz THOMAS BOXER jest wspaniałym odkurzaczem do usuwania zwierzęcej sierści, a także odkurzania przeróżnych powierzchni.

nadzwyczajnie spełni oczekiwania jednocześnie w domu, jaki w garażu, na tarasie czy przydomowym warsztacie. Dzięki bardzo pokaźnemu promieniowi pracy (13m) i wężowi o długości 2,2 m nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania także do dokładnego czyszczenia samochodu.

Jest to po prostu „must-have" dla każdego dbającego o swój samochód lubiącego majsterkować. Odkurzacz dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wielofunkcyjność połączoną z idealną czystością.

Akcesoria –wyposażenie charakterystyczne -Szczotka parkiet / dywan -Szczotka uniwersalna do podłóg -Ssawka szczelinowa długa (36 cm) -Szczotka do mebli -Ssawka do prania dywanów z nakładką do zbierania wody / mycia podłóg twardych -Ssawka do prania tapicerki -Płyn do prania dywanów i tapicerki ProTex -Worek papierowy -Filtr System spryskiwania pod ciśnieniem Dzięki zastosowaniu progresywnego systemu natryskiwania Thoma Boxer jest wyśmienitym urządzeniem do walki z sierścią zwierząt, a także wszelkimi oznakami ich bytności: brudem czy plamami.

szczególnie dokładnie wyczyścimy tapicerkę w domu oraz w samochodzie. Zabrudzenia i plamy nie mają żadnych szans. Jest to możliwe dzięki spryskiwaniu pod niezwykle wysokim ciśnieniem 4 bar –każde zabrudzenie jest natryśnięte, wypłukane a następnie odessane z czyszczonej powierzchni.

Myjemy czystą wodą z płynem, a wszelkie skażenia są odsysane –w jednej operacji. Zebrane zanieczyszczenia są zatrzymywane w sporym –6 litrowym zbiorniku i zatrzymywane w wodzie. Dopasowane i wszechstronne akcesoria charakterystyczne wyposażenie Thomas Boxer posiada wąż o długości 2,2m z zewnętrznym wężykiem doprowadzającym wodę do prania.

Szczotki –służą do odkurzania każdej powierzchni. Odszukamy w wyposażeniu zatem: przełączalną szczotkę parkiet / dywan, ssawkę szczelinową o długości 36 cm, szczotkę do mebli oraz szczotkę do przeróżnych powierzchni, która nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w garażu, przydomowym warsztacie czy na tarasie.

Do prania mamy dwie szczotki: spora, do prania dywanów, z nakładką do zbierania wody, a także mycia podłóg twardych oraz mniejszą ssawkę do prania tapicerki. Całość wyposażenia uzupełnia koncentrat –płyn do prania dywanów i tapicerki Protex.

Inne poręczności Odkurzacz THOMAS BOXER jest wyekwipowany w potężny silnik o mocy 1400W i jest „Made in Germany". Doskonale spełni oczekiwania wszędzie tam, gdzie jest znaczna wszechstronność i wielozadaniowość.

Garaż, taras, przydomowy warsztat. Sprzątanie samochodu, pranie tapicerki. Odkurzanie w domu. Thomas BOXER może to wszystko. Jego użyteczność powiększają promień pracy 13 metrów –wyśmienity na taras czy do garażu –sprzątania samochodu.Stabilność i łatwość prowadzenia zapewniają cztery kółka, bezpieczeństwo mebli i ścian – gumowy zderzak na obwodzie odkurzacza.

*fotografie poglądowe. Producent THOMAS zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.