Menu

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet

Cechy produktu

  • Producent Thomas 
  • Moc silnika 1400 W
  • Zasięg pracy 11 m
  • Wysokość 29 cm
  • Szerokość 31 cm
  • Kolor biały 

Opis

Thomas cycloone hybrid LED Parquet Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyekwipowany w dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy easyBox, a także filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model LED Parquet jest dedykowany osobom, które chcą bardzo starannie i równocześnie finezyjnie dbać o parkiety i podłogi drewniane.

Modele serii cycloone hybrid dają niezrównany dotąd dobór sposobu odkurzania: szybkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego easyBox i staranne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu przy pomocy filtra wodnego Aqua Fresh-Air-Box.

Od teraz, jeżeli doceniasz atuty odkurzania za pomoca filtra wodnego, nie musisz posiadać w domu drugiego urządzenia do szybkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa kolekcja odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

Filtr cyklonowy easyBox Łatwość codziennego użytkowania bez konieczności zamiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest szczególnie staranne a opróżnianie pojemnika niezwykle higieniczne.

Pojemnik jest wyekwipowany w trzy komory na kurz: jedną na spore skażenia oraz dwie na niepokaźny pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana przez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na duże zanieczyszczenia jest nietrudne choćby przy codziennym odkurzaniu.

drobny, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na nieznaczny kurz, choćby dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

Bez kontaktu z alergicznym niewiele znaczącym pyłem i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox dokładne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza i zbieranie płynów? Tak, jak najbardziej jest to osiągalne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są wyekwipowane także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

Umożliwa on dokładne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

na dodatek otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Szczotka z oświetleniem LED Szczotka z przełącznikiem do odkurzania podłóg oraz dywanów. Jest ona ponadto wyposażona w oświetlenie LED, które zezwala na skrupulatne odkurzanie w zaciemnionym miejscach, np.

pod łóżkami. Oświetlenie uruchamia się samoczynnie w momencie, gdy czujnik jednocześnie wyłapuje ruch, a także zmniejszoną jasność. Szczotka do parkietów idealnie przylega do parkietu podczas odkurzania.

Nie tylko zbiera kurz i zanieczyszczenia, lecz także jednocześnie pielęgnuje parkiet. Jest to realne dzięki jej specjalnej konstrukcji....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.