Menu

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends

Cechy produktu

  • Producent Thomas 
  • Moc silnika 1400 W
  • Zasięg pracy 11 m
  • Wysokość 29 cm
  • Szerokość 31 cm
  • Kolor biały 

Opis

Thomas cycloone hybrid Pet&Friends Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyposażony w dwa warianty filtrów: filtr cyklonowy easyBox oraz filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model Pet&Friends jest dedykowany właścicielom zwierząt domowych, poprzez co jest zaopatrzony w szereg koniecznych szczotek do efektywnego usuwania sierści i wszystkiego typu zabrudzeń.

Modele kolekcji cycloone hybrid dają nieprzeciętny dotąd dobór sposobu odkurzania: prędkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego easyBox oraz staranne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box.

Od teraz, jeżeli doceniasz atuty odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz posiadać w domu drugiego urządzenia do szybkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa linia odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

Filtr cyklonowy easybox Łatwość codziennego używania bez konieczności wymiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest szczególnie skrupulatne a opróżnianie pojemnika nad wyraz higieniczne.

Pojemnik jest zaopatrzony w trzy komory na kurz: jedną na wielkie zanieczyszczenia oraz dwie na śladowy pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana przez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na wielkie skażenia jest łatwe choćby po rutynowym odkurzaniu.

niewielki, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na niepokaźny kurz, choćby dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

Bez kontaktu z alergicznym znikomym pyłm i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox staranne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza oraz zbieranie płynów? Tak, jak najbardziej jest to realne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są zaopatrzone także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

Umożliwa on skrupulatne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszlekie zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

w dodatku otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Turboszczotka nadzwyczajnie likwiduje sierść z dywanów i wykładzin. Posiada ona uzupełniającą o funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być stosowana także jak klasyczna szczotka.

Aby łatwo ją czyścić, ma zdejmowaną przednią osłonę która pozwala na bezproblemowy dostęp do wałka zbierającego sierść. Specjalna szczotka parkiet / dywan do usuwania sierści Szczotka opracowna specjalnie dla odkurzaczy Thomas dedykowanych właścicielom zwierząt.

Jest zaopatrzona w przełącznik, który pozwala na jej stosowanie z...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.