Menu

Thomas Perfect Air Allergy Pure

Cechy produktu

  • Producent Thomas 
  • Moc silnika 1700 W
  • Zasięg pracy 11 m
  • Regulacja prędkości tak 
  • Pojemność worka/pojemnika 1.8 l
  • Wysokość 30.6 cm
  • Szerokość 31.8 cm
  • Długość 48.6 cm
  • Kolor biały, turkusowy 

Opis

Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure Bezworkowy odkurzacz z filtrem wodym, asygnowany dla osób walczacych z alergiami. Dzięki unikalnej filtracji filtra wodnego Aqua-Pure kurz, brud, alergeny, a także zapachy zostają zatrzymane w wodzie.

dodatkowo filtr wodny zagwarantuje lekkie nawilżanie i odświeżanie powietrza w pomieszczeniu. Filtr wodny Aqua-pure dokładne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza, a także zbieranie płynów? Tak, jak najszczególniej jest to realne.

Odkurzacze Thomas perfect air są wyposażone filtr wodny Aqua-Pure. Umożliwa on staranne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie zanieczyszczenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

ponadto uzyskujemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Opróżnianie filtra jest stanowczo higieniczne i proste. Po prostu wylewamy skażenia do kanalizacji, dzieki temy żadne cząstki kurzu nie dostają się z powrotem do pomieszczenia.

Filtry Poza filtrem wodnym Aqua-Pure odkurzacz jest zaopatrzony w filtr HEPA, filtr zabezpieczający, dwa filtry osuszające ze specjalnymi filtrami przeciwpyłkowymi, a także mikro filtr powietrza wylotowego.

Taki pakiet filtrów z połączeniu z filtrem wodnym Aqua-pure doskonałą filtrację pyłu, kurzu i alergenów. Jest to jedyne na rynku takie połączeniu dwóch rodzajów filtracji. Dokładne odkurzanie w domu alergika, odświeżanie i oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu za pomocą jednego urządzenia, teraz jest to osiągalne.

Przełączalna szczotka parkiet / dywan nadzwyczajnie przylega do każdej powierzchni podczas odkurzania. Dzięki możliwości przełączenia możemy ją związać do typu odkurzanej powierzchni: parkiety i podłogi twarde lub dywany i wykładziny.

Szczotka do materacy Miejscem w naszym domu, gdzie mieści się najwięcej alergenów, cząstek skóry i roztoczy są materace. Dlatego też odkurzacz Perfect Air Allergy Pure został zaopatrzony w specjalną szczotkę do odkurzania materacy.

Jej niewiele znacząca wielkość z jednej strony pozwala nieprzeciętnie odkurzyć choćby zagłębienia w materacach. Z drugiej strony niewiele znaczące wymiary jednocześnie szczotki, jak i szczeliny ssącej powodują, że siłą ssania na szczotce jest naprawdę ogromna.

Pozwala od odkurzać nie tylko wierzch materaca, lecz także zasysać zanieczyszczenia z większej głębokości. Szczotka ta nieprzeciętnie nadaje się także do odkurzania wszystkiego typu tapicerki, czy to w domu, czy w samochodzie.

Akcesoria Szczotka do odkurzania mebli - pozwala produktywnie eliminować kurz z mebli, półek czy książek. Dzięki obrotowej końcówce możemy ja bezproblemowo ustawić pod odpowiednim kątem tak, żeby jak najlepiej przylegała do odkurzanej powierzchni.

Ssawka szczelinowa - odkurzanie w trudno dostę...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.