Menu

Xclea H30 PluS

Cechy produktu
  • Producent Xclea 
  • Kolor biały 
Opis

ODKURZACZ ROBOTXClea H30 - Inteligentny odkurzacz z stacją dokującą z zbiornikiemXClea H30 wraz z automatyczną stacją do usuwania śmieci oferuję zupełnie nowy poziom komfortu, dzięki któremu możesz zapomnieć o sprzątaniu na dużo tygodni.

Urządzenie do wyciągania odpadów z pojemnika zostało zaopatrzone w spory worek o objętości 3L, który może pomieścić do 2000m² brudu, kurzu i włosów. Specyficzny bakteriostatyczny system dezodoryzacji ozonowej pozwala uniknąć kłopotów związanych z zabrudzeniem rąk podczas podmiany worka, a także pomaga zniwelować niemiły zapach.

Po napełnieniu zbiornika zamknięty worek wyjmuję się z urządzenia, po czmym może być on bezpośrednio przeniesiony i zastąpiony nowym workiem. Cały proces jest nad wyraz uszczelniony, aby uniknąć wtórnego zanieczyszczenia pyłem.Inteligentne planowanie pełnej sceneriiUrządzenie przy pomocy inteligentnego systemu planowania scenerii HI Dynavi i pełnemu pokryciu wielu czujników LIDAR LDS zeskanuję cały Twój dom w trybie ekspresowym i narysuję mapę.

ponadto możesz bratać, oznaczać i zmieniać priorytety dla pomieszczeń za pośrednictwem aplikacji przenośnej, żeby osiągnąć jeszcze bardziej sprawniejszą trasę czyszczenia.w przypadku budynków wielopoziomowych XClea H30 Plus może zapisywać mapę dla każdego piętra osobno i automatycznie oraz przełączać tryb czyszczenia podłogi.

dzięki temu nie ma zapotrzebowania przebudowywania mapy zawsze, co stanowczo ulepsza efekt czyszczenia.dokładny objazd i nieustraszona wspinaczkaDzięki wielu mistrzowskim czujnikom XClea H30 Plus może skrupulatnie zidentyfikować standardowe przeszkody i podjąć inicjatywę żeby uniknąć przewrócenia cennych przedmiotów.

Robot jest zaopatrzony ponadto w inteligentne obliczanie spadku wysokości, przeszkody poniżej 2cm zostaną z łatwością pokonane przez XClea H30 Plus. W sytuacji większej wysokości niżeli 2cm, robot ominie przeszkodę, żeby zapobiec upadkowi.staranne czyszczenieXClea H30 Plus posiada dwie dynamiczne szczotki boczne o zmiennej mocy, które mogą samoczynnie dostosować szybkość do rozmaitych warunków czyszczenia krawędzi i narożników.

Dzięki szerokiej mocy ssania o wartości 2700PA, cały osadzony pył może być prosto usunięty z rowka podłogi, tak by poprawić jakość czyszczenia.Elektryczny zbiornik na wodęDołączony mop prosto chwyta się podłoża i czyści najbardziej uporczywy brud i plamy na podłodze.

Robot sprzątający został zaopatrzony w pokaźny inteligentny zbiornik na wodę o objętości 250ml. Dzięki 3-poziomowemu systemowi kontroli przepływu wody, urządzenie może z łatwością wyczyścić wnętrza do 250m2 za jednym razem.

precyzyjna elektroniczna kontrola zbiornika na wodę zezwala na równomierne rozłożenie wody, która nie pozostawia śladu na podłodze po wysuszeniu.mobilna aplikacjaXClea H30 Plus obsługuję aplikację Huawei HILINK, dzięki której urządzenie zagwarantuje jeszcze lepszą i inteligentniejsza interaktywność.

Dzięki aplikacji Huawei Smart Life możesz zdalnie sterować robotem sprzątającym, ustawić czas zamiatania czy sprawdzić jego trasę.SPECYFIKACJACechy / filtryFunkcja mopowania TakKolor BiałyRodzaj odkurzacza Robot sprzątający z pojemnikiem na kurzWariant Stacja dokująca ze zbiornikiemDane technologiczne:Tryb czyszczenia Zamiatanie, odkurzanie, mopTryb nawigacji LDS SLAMMaksymalne ssanie 2700PARekomendowany obszar 250m²Wysokość przeszkody

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.