Menu

Zelmer ZVC221

Cechy produktu
  • Producent Zelmer 
  • Poziom hałasu 78 dB
  • Pojemność worka/pojemnika 2 l
  • Kolor srebrny, biały 
Opis

Regulacja siły ssania
lubisz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dopasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej albo kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,poprawnie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

Rura teleskopowa
swobodnie reguluj długość rury odkurzacza,otrzymać się do każdego, nawet trudno dostępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich z łatwością!

Kompaktowy rozmiar
Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach albo drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu prosto schowasz go choćby w małym schowku zajmuje niewiele miejsca!

Zasięg odkurzania
Odkurzacz ZELMER posiada długi przewód, który umożliwi Ci całkowitą mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

Do każdej powierzchni
Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a choćby tapicerkę odkurzacz poradzi sobie efektywnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

nieszablonowe barwy
Zależy Ci na tym, żeby każdy element Twojego domu, ponadto sprzęt AGD, był jedyny w swym rodzaju? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym kolorze i dopasuj go do swego wnętrza.

Parkowanie w pionie
Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER prosto zmieścisz w szafie, schowku, a nawet za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci również obszerniejszy komfort w trakcie odkurzania.

Czy wiesz, że...
Odkurzacz workowy to przeważnie najkorzystniejsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który zapobiega drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Zamiana worka gwarantuje ponadto mniejszy kontakt z alergenem aniżeli opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.