Menu

Odtwarzacz BLU-RAY SONY UBPX500B Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

poręczny odtwarzacz blu-ray o rozdzielczości 4K reprodukuje obraz o wysokiej rozdzielczości. Gwarantuje niezwykłą szczegółowość, bogatą kolorystykę i pokaźny zakres jasności. W rezultacie widzowie czują się jak w kinie — nie opuszczając domowego zacisza.

Dzięki 4K Ultra HD™ przeżyjesz więcej emocji w trakcie oglądania filmów. Sygnał HDR10 ze zgodnym wyświetlaczem ma choćby 100 razy wyższy poziom jasności niżeli sygnał typowy (SDR), istotnie zwiększając maksymalną jasność przy zachowaniu głębokiej i szczególnie szczegółowej czerni.

Obsługa nowych przestrzeni kolorów BT.2020 oznacza dostęp do znacznie szerszej palety kolorów proponują tradycyjne sygnały telewizyjne. Twórcy treści mogą dostarczać o niemało bardziej realistyczne i nasycone barwy, od głębokich błękitów wodnych po naturalne zielenie i intensywne czerwienie.

Możliwości odtwarzacza UBP-X500 wykraczają daleko poza płyty Blu-ray™ 4K Ultra HD. Możesz oglądać i słuchać prawie wszystko, co chcesz – w tym większość formatów filmów i nagrań w wysokiej rozdzielczości.

Bogatszy obraz na każdym ekranie. Oglądaj filmy w jakości 4K HDR nawet na telewizorach bez HDR i sprawdź pokaźniejszą liczbę szczegółów w cieniach i światłach. Konwersja HDR-SDR pozwala na inteligentne przekształcenie obrazu o super szerokokątnej jasności HDR na obraz SDR, zapewniając niezwykłą jakość obrazu choćby na tradycyjnych telewizorach SDR.

Dzięki uniwersalnemu odtwarzaczowi komfortowo posłuchasz wszelkich swoich linii na płytach CD, SACD, DVD i Blu-ray. Odtwarzaj filmy za pomocą złącza USB i połącz z TV za pomocą HDMI. Model UBP-X500 obsługuje wszystkie najmocniej modne rodzaje plików video, umożliwiając oglądanie ulubionych filmów w domu.

Przenieś rozrywkę na wyższy poziom. Połącz odtwarzacz UBP-X500 z listwą głośnikową,radować się głębokim dźwiękiem przestrzennym. Model UBP-X500 obsługuje szeroką gamę formatów plików muzycznych i video.

posiada funkcję kontroli rodzicielskiej, BRAVIA Sync, port Ethernet, a także samoczynne wyłączanie zasilania. Gwarancja 24 miesiące....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.