Menu

Panasonic DMP-BDT280 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Panasonic 
  • Złącza USB, HDMI 

Opis

zachwycający obraz w rozdzielczości 4K Skalowanie do rozdzielczości 4K Jeśli obraz filmów z płyt Blu-ray to dla Ciebie wyznacznik korzystnej jakości, to znaczy, że nie widziałeś jeszcze ich w wersji skalowanej do rozdzielczości 4K.

Nasz progresywny procesor obrazu stale wykonuje obliczenia tak, aby w realnie najlepszy sposób wygenerować dodatkowe miliony pikseli dla materiałów Full-HD zapisanych na płytach Blu-ray. Dzięki czemu uzyskiwany obraz zyskuje na ostrości, precyzyjności i szczegółowości, a Ty możesz poczuć się jak w kinie.

* Do skorzystania z funkcji skalowania do rozdzielczości 4K potrzebny jest także telewizor 4K/UHD. Efektowne wspomnienia choćby na obfitym ekranie Otwieranie zdjęć 4K JPEG Odtwarzacz dysków Blu-ray Disc™ marki Panasonic z 2016 roku nieskomplikowane wyświetlanie fotografii JPEG 4K utworzonych aparatem albo kamerą.

pozwala na to oglądanie wspomnień z wakacyjnych wycieczek z całym ich naturalnym ładnem — od majestatycznych krajobrazów po cenne zdjęcia rodziny i przyjaciół. * Zdjęcie pokazuje model DMP-BDT280. Bezprzewodowa obsługa wielu pomieszczeń DLNA Możesz luźno udostępniać materiały, takie jak zdjęcia, filmy i muzyka, innym połączonym z siecią urządzeniom w domu.

Każdy członek rodziny może oglądać je kiedy zechce i po swemu, bez ograniczeń co do czasu i miejsca. *Zdjęcie ukazuje model DMP-BDT280. Bogata oferta przystępnych treści online Aplikacje internetowe Za pośrednictwem Internetu i sieci domowej możesz uzyskać dostęp do zróżnicowanych treści i usług.

Odtwarzacze Blu-ray firmy Panasonic na 2016 rok umożliwiają korzystanie z najróżniejszych tworzyw, takich jak filmy, wiadomości, gry, muzyka i nie tylko. *dostępność aplikacji i akcesoriów jest zależna od kraju użytkownika.

Niektóre usługi nie są przystępne na urządzeniach BDT167, BD94 i BD84. (Aplikacje internetowe (uproszczone)) * Zdjęcie prezentuje model DMP-BDT280. Udostępniaj treści ze smartfona lub tabletu na telewizorze Miracast™ Funkcja Miracast przystępna w niektórych modelach odtwarzaczy Blu-ray producenta Panasonic na rok 2016 łatwe odtwarzanie na telewizorze fotografii i filmów zapisanych w smartfonie.

dzisiaj możesz cieszyć się nimi wspólnie z najbliższymi. Co więcej, technologia ta gwarantuje bezpośrednie połączenie Wi-Fi między urządzeniami, poprzez co nie ma potrzeby korzystania z routera. * Zdjęcie prezentuje model DMP-BDT280....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.