Menu

Berg FLAT 60

Cechy produktu
  • Producent Berg 
  • Głębokość 28 cm
  • Szerokość 60 cm
  • Wysokość 18 cm
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Poziom hałasu 54 dB
Opis

FLAT: nowoczesny i praktyczny okap teleskopowy. Pod szafką, w której jest schowany, widać jedynie mały 4 cm panel. Idealnie spisze się w drobnej kuchni będąc praktycznie niewidocznym. Jego główne mocne strony to wysoka jakość i estetyka wykonania i minimalna cena.

ponadto, dla wygody sterowania okapem, w zestawie dołączony jest pilot zdalnego sterowania. Okap wyprodukowany jest ze stali nierdzewnej. Źródłem światła w okapie są dwie żarówki halogenowe umieszczone w tylnej części urządzenia.

Filtry przeciwtłuszczowe dołączone w komplecie można zmywać w zmywarce. Do opcji recyrkulacji (praca w trybie pochłaniacza) wymagany jest na dodatek filtr węglowy - do nabycia niezależnie. Okap zaopatrzony jest w sterowanie elektroniczne dotykowe z wyświetlaczem.

ponadto okapem można sterować za pomocą załączonego w pakiecie pilota. Ma czujniki zamiany filtrów - po 200 godzinach pracy turbiny sygnalizowana jest konieczność podmiany/czyszczenia filtrów przez pulsowanie diod.

Urządzenie włącza się poprzez wyciągnięcie przedniej części okapu z tzw. Szuflady. Dodatkowa funkcja TIMER - umożliwijąca zaprogramowanie samoczynnego wyłączenia wentylatora okapu w czasie dowolnie wybranym z przedziału od 10 do 60 minut w 10-minutowych odstępach czasowych.

firma BERG Produkcja Polska Model FLAT rodzaj produktu Okap teleskopowy styl nowoczesny Gwarancja 24 miesiące Szerokość [mm] 500 albo 600 Głębokość [mm] 280 Wysokość [mm] 180 Sterowanie sensorowe oraz pilot Zakres szybkości 5 - stopniowy Głośność [dB] 52 - 60 wydajność [m3/h] 141 - 197 Oświetlenie / moc [W] halogeny / 2 x 40 Średnica wylotu [mm] 120 Tryb pracy wyciąg lub pochłaniacz Filtr przeciwtłuszczowy aluminiowy kolor / wykonanie stal nierdzewna / satyna

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.