Menu

Elica HIDDEN 60

Cechy produktu
  • Producent Elica 
Opis

ELICA HIDDEN HT: Okap do zabudowy pracujący w trybie wyciągu lub pochłaniacza po zamontowaniu filtrów węglowych. Jest połączeniem innowacyjności, elegancji. Świetnie wpisze się w aranżacja postępowych, surowych kuchni, w których okap jest urządzeniem w pełni niezauważalnym.

Jego dodatkową zaletą jest łatwość instalacji, poprzez szczegółowe objaśnienie i prostotę konstrukcji. Okap produkowany ze stali , a także białego szkła. Progresywny panel dotykowy Touch Control proste i prędkie sterowanie pracą okapu.

Okapem można sterować ponadto przy pomocy pilota. Opcja dodatkowo płatna. Niektóre modele wyekwipowane są w czujka umożliwiający ich funkcjonowanie w trybie pół-samoczynnym. Sensor ten powoduje, iż okap rozpoznaje ilość oparów powstających podczas gotowania i reaguje w czasie rzeczywistym, uruchamiając w ten sposób trafny poziom funkcjonowania.

na dodatek, dzięki obecności czujnika sensor Technology, analizuje skład powstających oparów i przeprowadza automatyczną regulację, zapewniając zawsze optymalną jakość powietrza. Dzięki bezprecedensowemu filtrowi Long Life można uzyskiwać skuteczność pochłaniania zapachów na poziomie 82% w stosunku do średniej wartości rynkowej około 60%." też i ten nowy filtr ma zdolności regeneracyjne, a jego odporność może wynosić nawet 3 lata.

Filtr należy myć co 2 lub 3 miesiące w gorącej wodzie z dodatkiem subtelnego detergentu lub w zmywarce w temp. 65 stopni i suszyć w piekarniku poprzez 10 minut w temp. 100 stopni. Opcja w dodatku płatna.

wspaniałe atrybuty i bardzo wysokie osiągi dla modeli o zdolności pochłaniania przekraczającej 700 m³/h i poziomie hałasu w zakresie 55 i 60 db(A) przy maksymalnej prędkości. W oparciu o testy kontrolne określające zdolność realizowania funkcji, dla których pozostały zaprojektowane, powstają okapy skuteczne i bezszelestne.

Urządzenia o perfekcyjnych osiągach są postrzegane jako modele z najwyższego segmentu na rynku. Elica jest także liderem w dziedzinie dobrania oświetlenia pomieszczeń kuchennych, dzięki użyciu diod Led z funkcją GK Changing.

pozwalają na one dobranie temperatury oświetlenia okapu do pozostałych punktów świetlnych w kuchni dzięki płynnej regulacji w zakresie od światła bardzo ciepłego (2700 K) do szczególnie zimnego (6000 K). Dzięki czemu pokój kuchenne uzyskuje jednolite oświetlenie, odpowiadające preferencjom użytkowników.

załączony wysokiej jakości aluminiowy filtr tłuszczowy wielokrotnego wykorzystywania zapewnia komfort stosowania. System Easy Installationlu został zaprojektowany w celu jeszcze większego ułatwienia instalacji okapu.

Dotyczy zarówno okapów do montażu ściennego - przez ulatwienie wpasowania produktu między zawieszone szafki jak i modeli do zabudowy, przez szczegółowe objaśnienie i prostotę konstrukcji. Firma ELICA Produkcja Włochy Model HIDDEN HT wariant produktu Wkład do zabudowy styl innowacyjny Gwarancja 24 miesiące Szerokość [mm] min - 523, max - 723 Głębokość [mm] 290 Wysokość [mm] 339 Sterowanie dotykowe Touch Control + pilot Zakres szybkości 4 - stopniowy, w tym prędkość intensywna Głośność [dB] I - 47, II - 55, III - 62, IV - 67 sprawność [m3/h] I - 240, II - 336, III - 464, IV - 581 Oświetlenie / moc [W] STRIP LED 7W 2700-6000K Średnica wylotu [mm] 150 Tryb pracy Pochłaniacz / Wyciąg Filtr przeciwtłuszczowy Aluminiowy kolor / wykonanie Biały, Inox / Stal nierdzewna + białe szkło

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.