Menu

Globalo Agendero 60.2

Cechy produktu

  • Producent Globalo 
  • Głębokość 28 cm
  • Wysokość 25.2 cm
  • Poziom hałasu 48 dB

Opis

Opis: Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer 55, gł 28 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres szybkości: 3 + boost, skuteczność max. 575 m 3/h, głośność min. 48 dB, wykonanie: stal lakierowana na kolor czarny, oświetlenie pasek LED 5 W.

Linia GLOBALO Design atuty i korzyści dla użytkownika okapu Agendero 60.2 Black Ogromnym plusem okapu do zabudowy Agendero 60.2 Black jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki czemu zabiera niezwykle niewielką liczba miejsca.

Maksymalna skuteczność: 575 m3/h Stal lakierowana w kolorze czarnym Klawisze Soft Touch Funkcjonalności: Po podłączeniu urządzenia na kanału wentylacyjnego może ono pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie zawsze jednak mamy taką techniczną możliwość - w takim przypadku możemy zainstalować okap Agendero w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap Agendero zaimplementowany filtr aluminiowy pochłaniający tłuste cząstki.

W trybie pochłaniacza należy na dodatek zamówić komplet filtrów węglowych ASC 200 (2 sztuki), który sprawi, iż znikną przykre zapachy. Oświetlenie w postaci paska LED o mocy 5 W jest energooszczędne i perfekcyjnie rozjaśnia miejsce pracy.

Klawisze Soft Touch (łatwe i wygodne w obsłudze) wraz z użytecznym wyświetlaczem umożliwiają sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Agendero ma aż 4 stopnie sprawności, których głośność leży w przedziale od 48 do 66 dB.

Przeznaczenie: Okap Agendero jest z ochotą wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych obszerniejszych otwartych na inne pomieszczenia. Nad wyraz prawidłowo sprawdza się w innowacyjnych meblach kuchennych jak i w bardziej klasycznych, gdzie dominuje styl angielski, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych budowach.

Materiały: Okap wyprodukowany został ze stali lakierowanej na odcień czarny poprawnie wiedzieć! Pielęgnację stali lakierowanej niezaprzeczalnie ułatwi specjalistyczny spray Berner - także dostępny w naszej ofercie.

Okap z szafką: konfigurator 3D często problemem bywa wspaniałe dobranie szafki pod okap do zabudowy, a także jego montaż. Ułatwieniem jest gotowy pakiet, asygnowany pod montaż okapu Agendero: szafka, okap oraz akcesoria montażowe.

W intuicyjnym konfiguratorze szafek wybieramy ciekawe nas rozmiary, materiały, odcienie i akcesoria. Konfigurator pozwala na zaprojektowania mebli kuchennych, wedle jednostkowego projektu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.