Menu

Globalo Agendero 80.2

Cechy produktu

  • Producent Globalo 
  • Głębokość 28 cm
  • Wysokość 25.2 cm
  • Poziom hałasu 44 dB

Opis

Opis: Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer. 79,6 cm, gł 28 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres szybkości: 3 + boost, skuteczność max. 565 m 3/h, głośność min. 44 dB, wykonanie: stal lakierowana na odcień biały, oświetlenie pasek LED 5 W.

Linia GLOBALO Design zalety i korzyści dla użytkownika okapu Agendero 80.2 White Ogromnym plusem okapu do zabudowy Agendero 80.2 White jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki temu zabiera wyjątkowo niewielką ilość miejsca.

Maksymalna skuteczność: 565 m3/h Stal lakierowana w kolorze białym Klawisze Soft Touch Funkcjonalności: Po podłączeniu urządzenia na kanału wentylacyjnego może ono pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie za każdym razem jednak mamy taką techniczną możliwość - w takim przypadku możemy zainstalować okap Agendero w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap Agendero wbudowany filtr aluminiowy pochłaniający tłuste cząstki.

W trybie pochłaniacza należy na dodatek zamówić pakiet filtrów węglowych ASC 200 (2 sztuki), który sprawi, iż znikną przykre zapachy. Oświetlenie w postaci paska LED o mocy 5 W jest energooszczędne i idealnie rozjaśnia miejsce pracy.

Klawisze Soft Touch (łatwe i komfortowe w obsłudze) wraz z praktycznym wyświetlaczem pozwalają na sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Agendero posiada aż 4 stopnie skuteczności, których głośność leży w przedziale od 44 do 66 dB.

Przeznaczenie: Okap Agendero jest chętnie wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych pokaźniejszych otwartych na inne pomieszczenia. Nad wyraz korzystnie sprawdza się w innowacyjnych meblach kuchennych jak i w bardziej konwencjonalnych, gdzie dominuje styl angielski, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych konstrukcjach.

Materiały: Okap wytworzony został ze stali lakierowanej na kolor biały poprawnie wiedzieć! Pielęgnację stali lakierowanej bezdyskusyjnie ułatwi specjalistyczny spray Berner - również przystępny w naszej ofercie.

Okap z szafką: konfigurator 3D często problemem bywa wyśmienite przypasowanie szafki pod okap do zabudowy i jego montaż. Ułatwieniem jest gotowy komplet, przeznaczony pod montaż okapu Agendero: szafka, okap i akcesoria montażowe.

W instynktownym konfiguratorze szafek wybieramy niebanalne nas rozmiary, materiały, barwy i akcesoria. Konfigurator zezwala na zaprojektowania mebli kuchennych, wedle jednostkowego projektu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.