Menu

Globalo Aretemo 60.2

Cechy produktu
  • Producent Globalo 
Opis

Opis: Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer 55, gł 28 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 + boost, efektywność max. 575 m 3/h, głośność min. 48 dB, wykonanie: stal lakierowana na odcień biały, oświetlenie pasek LED 5 W.

Linia GLOBALO Design zalety i korzyści dla użytkownika okapu Aretemo 60.2 White Ogromnym plusem okapu do zabudowy Aretemo 60.2 White jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki temu zabiera niezwykle niewielką ilość miejsca.

Maksymalna sprawność: 575 m3/h Stal lakierowana w odcieniu białym Klawisze Soft Touch Funkcjonalności: Po podłączeniu urządzenia na kanału wentylacyjnego może ono pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie zawsze jednak mamy taką techniczną możliwość - w takim przypadku możemy zainstalować okap Aretemo w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap Aretemo wbudowany filtr aluminiowy pochłaniający tłuste cząstki.

W trybie pochłaniacza należy ponadto zamówić pakiet filtrów węglowych ASC 200 (2 sztuki), który sprawi, że znikną przykre zapachy. Oświetlenie w postaci paska LED o mocy 5 W jest energooszczędne i idealnie rozjaśnia miejsce pracy.

Klawisze Soft Touch (łatwe i komfortowe w obsłudze) wraz z funkcjonalnym wyświetlaczem zezwalają na sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Aretemo posiada aż 4 poziomy produktywności, których głośność leży w przedziale od 48 do 66 dB.

Przeznaczenie: Okap Aretemo jest ochoczo wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych obszerniejszych otwartych na inne pomieszczenia. Szczególnie dobrze sprawdza się w nowoczesnych meblach kuchennych jak i w bardziej klasycznych, gdzie dominuje styl angielski, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych kompozycjach.

Materiały: Okap wytworzony został ze stali lakierowanej na kolor biały poprawnie wiedzieć! Pielęgnację stali lakierowanej bezapelacyjnie ułatwi specjalistyczny spray Berner - również przystępny w naszej ofercie.

Okap z szafką: konfigurator 3D niejednokrotnie problemem bywa idealne przypasowanie szafki pod okap do zabudowy, a także jego montaż. Ułatwieniem jest gotowy zestaw, dedykowany pod montaż okapu Aretemo: szafka, okap i akcesoria montażowe.

W instynktownym konfiguratorze szafek wybieramy atrakcyjne nas wymiary, materiały, barwy i akcesoria. Konfigurator pozwala na zaprojektowania mebli kuchennych, wedle jednostkowego projektu

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.