Menu

Globalo Benikor 60.2

Cechy produktu
  • Producent Globalo 
  • Głębokość 28 cm
  • Wysokość 25 cm
  • Poziom hałasu 47 dB
Opis

Opis: Klasa energetyczna D, do zabudowy, szer 59,6 cm, gł 28 cm, sterowanie push-button, zakres prędkości: 3, wydajność max. 305 m 3/h, głośność min. 47 dB, wykonanie: hartowane szkło w kolorze białym, oświetlenie pasek Led 5 W o neutralnej barwie.

Linia GLOBALO Classic atuty i korzyści dla użytkownika okapu Benikor 60.2 White Wielką zaletą okapu Benikor 60.2 White jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki temu zabiera niezwykle niewielką liczba miejsca.

Maksymalna skuteczność: 305 m3/h Hartowane szkło w kolorze białym Klawisze Push-button Funkcjonalności: Po podłączeniu okapu do kanału wentylacyjnego może on pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie zawsze jednak mamy taką technologiczną możliwość – w takim przypadku możemy zainstalować okap Benikor w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap do zabudowy meblowej Benikor możesz uzupełnić dwoma rodzajami filtrów: aluminiowym i węglowym.

Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od nieprzystępnej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.

Oświetlenie diodowe (Pasmo LED 5 W) o neutralnej barwie zapewni rozświetlenie przestrzeni znajdującej się bezpośrednio pod okapem. Klawisze Push-button (łatwe i wygodne w obsłudze) pozwalają na sterowanie sprzętem.

Okap do zabudowy Benikor posiada aż 3 stopnie sprawności, których głośność leży w przedziale od 47 do 61 dB. Przeznaczenie: Okap Benikor 60.2 White jest chętnie wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych obszerniejszych otwartych na inne pomieszczenia.

bardzo poprawnie sprawdza się w postępowych meblach kuchennych jak i w bardziej klasycznych, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych konstrukcjach. Materiały: Okap produkowany został z hartowanego szkła w kolorze białym.

korzystnie wiedzieć! Pielęgnację hartowanego szkła bezapelacyjnie ułatwi specjalistyczny spray Berner Active – w dodatku przystępny w naszej ofercie. Id towaru Id36#

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.