Menu

Globalo Divergo 60.1

Cechy produktu
  • Producent Globalo 
Opis

Opis: Klasa energetyczna C, przyścienny, skośny, szer. 60 cm, gł. 41,5 cm, sterowanie przyciskami, zakres prędkości: 3 biegi, sprawność max. 325 m3/h, głośność min. 47 dB, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno, oświetlenie diody 2 x 1,2 W.

Uwaga! Okap jest przystępny tylko i wyłącznie w sieci www.morele.net mocne strony i korzyści dla użytkownika okapu Divergo 60.1 Black Eko Max Divergo 60.1 Black Eko Max to nadzwyczajny sposób na słuszne wykorzystanie przestrzeni nad płytą grzewczą.

Kompaktowe wymiary i skośny zarys powodują, że okap ten ukazuje się dyskretnie i elegancko. Maksymalna produktywność: 325 m3/h Stal lakierowana na czarno + czarne szkło hartowane Oświetlenie diodowe Funkcjonalności: Okap Divergo 60.1 Black Eko Max można podłączyć do kanału wentylacyjnego – wtedy działać będzie w trybie wyciągu, który trwale odprowadza zanieczyszczone powietrze poza obręb budynku.

Natomiast w przypadku braku dostępu do wentylacji – urządzenie pracuje w trybie pochłaniacza, który filtruje powietrze na poziomie pomieszczenia kuchennego. W zestawie z okapem zawsze znajduje się przeciwtłuszczowy filtr aluminiowy.

W trybie pochłaniacza należy natomiast w dodatku zakupić filtr węglowy (o symbolu ASC 450), który niweluje wszelkie zapachy, uprzyjemniając gotowanie. Przestrzeń pod urządzeniem rozświetla energooszczędne oświetlenie typu LED.

Okapem steruje się za pomocą dyskretnie ulokowanych przycisków – umieszczonych spodniej części okapu. Użytkownik może dostosować sprawność pracy okapu do ilości pary w kuchni (3 stopnie do wyboru). Przeznaczenie: jednocześnie skuteczność, jak i wymiary tego modelu powodują, iż jest on wybierany do kuchni niepokaźnych i średnich.

Materiały: Okap przyścienny Divergo 60.1 Black Eko Max wyprodukowany został ze stali lakierowanej na czarno i czarnego szkła hartowanego. Korzystnie wiedzieć! zaimplementowany filtr aluminiowy można myć ręcznie albo w zmywarce i należy to robić w przybliżeniu raz na miesiąc.

Natomiast filtr węglowy trzeba wymieniać na nowy co ok. 4 miesiące. ID171

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.