Menu

Globalo Gingero 60.1

Cechy produktu
  • Producent Globalo 
Opis

funkcjonalny, bardzo skuteczny okap Gingero 60.1 dzięki któremu pozbędziesz się z kuchni wszelkich zapachów unoszących się podczas gotowania, to genialne rozwiązanie do postępowych kuchni! Okap Gingero 60.1 to urządzenie nie tylko efektowne - podkreślające się innowacyjnym wyglądem, ma przy tym wysokiej klasy właściwości technologiczne.

Urządzenie w klasie energetycznej B, efektywności maksymalnej 483 (Boost 562) m3/h, cechuje się ponadto niskim poborem mocy na poziomie 67.1 kW/h rocznie. W zależności od zapotrzebowania, użytkownik ma do wyboru dwa tryby pracy jako pochłaniacz albo wyciąg, urządzenie jest stosunkowo ciche, poziom głośności wynosi 59 (Boost 66) dB.

Łatwe w użyciu komponenty sterujące, prędkie ustawienie czterech przeróżnych stopni prędkości. Energooszczędne oświetlenie LED doskonałe do miejsc, w których światło jest stosowane niejednokrotnie i przez dłuższy czas.

Okap to połączenie rewelacyjnych parametrów technologicznych, z progresywną i podkreślającą się stylistyką....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.