Menu

Globalo Hadario 60.2

Cechy produktu
  • Producent Globalo 
  • Głębokość 26.6 cm
  • Wysokość 20.5 cm
  • Poziom hałasu 45 dB
Opis

Opis: Klasa energetyczna D, do zabudowy, szer 59,6 cm, gł 26,6 cm, sterowanie push-button, zakres prędkości: 3, efektywność max. 320 m 3/h, głośność min. 45 dB, wykonanie: stal lakierowana na odcień biały, oświetlenie pasmo LED 2 x 5W.

Linia GLOBALO Design mocne strony i korzyści dla użytkownika okapu Hadario 60.2 Biały Wielką zaletą okapu Hadario 60.2 Biały jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki temu zabiera wyjątkowo niewielką liczba miejsca.

Maksymalna wydajność: 320 m3/h Stal lakierowana na kolor biały Klawisze Push-button Funkcjonalności: Po podłączeniu okapu do kanału wentylacyjnego może on pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie zawsze jednak mamy taką technologiczną możliwość - w takim przypadku możemy zainstalować okap Hadario w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap do zabudowy meblowej Hadario możesz uzupełnić dwoma rodzajami filtrów: aluminiowym i węglowym.

Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od niełatwej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.

Oświetlenie ledowe (2 pasma x 5 W) zapewni rozświetlenie przestrzeni znajdującej się bezpośrednio pod okapem. Klawisze Push-button (łatwe i wygodne w obsłudze) zezwalają na sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Hadario posiada aż 3 stopnie efektywności, których głośność leży w przedziale od 45 do 61 dB.

Przeznaczenie: Okap Hadario 60.2 White jest z ochotą wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych większych otwartych na inne pomieszczenia. Bardzo korzystnie sprawdza się w nowoczesnych meblach kuchennych jak i w bardziej tradycyjnych, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych konstrukcjach.

Materiały: Okap wytworzony został ze stali lakierowanej na odcień biały. Korzystnie wiedzieć! Pielęgnację stali lakierowanej bezsprzecznie ułatwi specjalistyczny spray Berner WonderClean - w dodatku przystępny w naszej ofercie.

Id artykułu Id3#

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.