Menu

Globalo Insolita 60.1

Cechy produktu
  • Producent Globalo 
  • Poziom hałasu 48 dB
Opis

Opis: Klasa energetyczna D, do zabudowy, szer 55, gł 27,8 cm, sterowanie push-button, zakres prędkości: 3, sprawność max. 300 m 3/h, głośność min. 46 dB, wykonanie: stal inox, oświetlenie diodowe diodowe 2 x 3 W.

Linia GLOBALO Design mocne strony i korzyści dla użytkownika okapu Insolita 60.1 Inox Ogromnym plusem okapu do zabudowy Insolita 60.1 Inox jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki temu zabiera wyjątkowo niewielką ilość miejsca.

Maksymalna skuteczność: 300 m3/h Stal nierdzewna Klawisze Push-button Funkcjonalności: Po podłączeniu urządzenia do kanału wentylacyjnego może ono pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie zawsze jednak mamy taką techniczną możliwość - w takim przypadku możemy zainstalować okap Insolita w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap do zabudowy meblowej Insolita możesz uzupełnić dwoma rodzajami filtrów: aluminiowym i węglowym.

Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od nieprzystępnej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.

Oświetlenie diodowe (2 x 3 W) zapewni rozświetlenie przestrzeni znajdującej się bezpośrednio pod okapem. Klawisze Push-button (łatwe i komfortowe w obsłudze) zezwalają na sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Insolita ma aż 3 poziomy skuteczności, których głośność leży w przedziale od 46 do 61 dB.

Przeznaczenie: Okap Insolita 60.1 Inox jest chętnie wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych obszerniejszych otwartych na inne pomieszczenia. Bardzo dobrze sprawdza się w innowacyjnych meblach kuchennych jak i w bardziej tradycyjnych, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych kompozycjach.

Materiały: Okap produkowany został ze stali nierdzewnej w naturalnym, inoxowym kolorze. Korzystnie wiedzieć! Pielęgnację stali rdzoodpornej ewidentnie ułatwi specjalistyczny spray Berner Inox - także dostępny w naszej ofercie.

Okap z szafką: konfigurator 3D niejednokrotnie problemem bywa nadzwyczajne dostosowanie szafki pod okap do zabudowy i jego montaż. Ułatwieniem jest gotowy pakiet, przeznaczony pod montaż okapu Insolita 60.1 Inox: szafka, okap oraz akcesoria montażowe.

W intuicyjnym konfiguratorze szafek wybieramy niebanalne nas rozmiary, materiały, kolory i akcesoria. Konfigurator umożliwia zaprojektowania mebli kuchennych, wedle indywidualnego projektu. Id produktu Id77#

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.