Menu

Globalo Lofetti 70.1

Cechy produktu
  • Producent Globalo 
  • Poziom hałasu 48 dB
Opis

Opis: Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer 69,6, gł 28 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres szybkości: 3 + boost, efektywność max. 580 m 3/h, głośność min. 48 dB, wykonanie: stal lakierowana na czarno, oświetlenie diodowe diodowe 2 x 3 W.

Linia GLOBALO Design zalety i korzyści dla użytkownika okapu Lofetti 70.1 Black W zaprojektowanej pod zabudowę kuchni nie może zabraknąć odpowiedniego okapu. Lofetti 70.1 Black dyskretnie wpisze się w każdą przestrzeń, efektywnie dbając o czyste i zdrowe powietrze.

Maksymalna produktywność: 580 m3/h Stal lakierowana Klawisze Soft Touch Funkcjonalności: Okap kuchenny pod zabudowę Lofetti 70.1 możemy podłączyć w jednym z dwóch ergonomicznych trybów. Wyciąg wyprowadza opary na zewnątrz za pośrednictwem kanału wentylacyjnego, a pochłaniacz pracuje w obiegu zamkniętym, czyszcząc powietrze w obrębie pomieszczenia.

Ten drugi tryb wybierany jest wtedy, gdy klient nie ma dostępu do wentylacji. Przeciwtłuszczowy filtr aluminiowy znajdujący się w pakiecie pochłania tłuste drobiny, uwalniając powierzchnie kuchenne od lepkich substancji.

Tryb pochłaniacza wymaga natomiast dopełniającego zamówienia kompletu dwóch wymiennych filtrów węglowych ASC 200, które neutralizują brzydkie zapachy. Okap wyposażony został w ergonomiczne, diodowe oświetlenie (2 x 3 W).

Ulokowane w przedniej części płyty okapu klawisze Soft Touch (wraz z wyświetlaczem) wygodną obsługę urządzenia. 4 poziomy produktywności sprawiają,prędkość pracy sprzętu można dostosować do swych jednostkowych potrzeb.

Głośność okapu, w zależności od wybranego poziomu szybkości, plasuje się pomiędzy 48 a 66 dB. Przeznaczenie: Model Lofetti 70.1 przeznaczonych jest do kuchni zamkniętych, o przeciętnej wielkości. Materiały: Okap do zabudowy Lofetti 70.1 Black powstał ze stali lakierowanej w odcieniu wykwintnej czerni.

korzystnie wiedzieć! Do czyszczenia i pielęgnacji stali lakierowanej, niezależnie od jej koloru, rekomendujemy spray Berner Wonderclean. Okap z szafką: konfigurator 3D nieraz problemem bywa znakomite przypasowanie szafki pod okap do zabudowy oraz jego montaż.

Ułatwieniem jest gotowy komplet, dedykowany pod montaż okapu Lofetti 70.1 Black: szafka, okap i akcesoria montażowe. W intuicyjnym konfiguratorze szafek wybieramy ciekawe nas rozmiary, materiały, kolory i akcesoria.

Konfigurator umożliwia zaprojektowania mebli kuchennych, wedle jednostkowego projektu ID65#

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.