Menu

Globalo Nowimo 60.1

Cechy produktu
  • Producent Globalo 
  • Głębokość 26.6 cm
  • Wysokość 20.5 cm
  • Poziom hałasu 45 dB
Opis

Opis: Klasa energetyczna D, do zabudowy, szer 59,6 cm, gł 26,6 cm, sterowanie push-button, zakres szybkości: 3, efektywność max. 320 m 3/h, głośność min. 45 dB, wykonanie: stal lakierowana na kolor biały, oświetlenie diodowe diodowe 2 x 3 W.

Linia GLOBALO Design atuty i korzyści dla użytkownika okapu Nowimo 60.1 White Wielką zaletą okapu Nowimo 60.1 White jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki czemu zabiera wyjątkowo niewielką ilość miejsca.

Maksymalna efektywność: 320 m3/h Stal lakierowana na odcień biały Klawisze Push-button Funkcjonalności: Po podłączeniu okapu do kanału wentylacyjnego może on pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie za każdym razem jednak mamy taką technologiczną możliwość - w takim przypadku możemy zainstalować okap Nowimo w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap do zabudowy meblowej Nowimo możesz uzupełnić dwoma rodzajami filtrów: aluminiowym i węglowym.

Aluminiowy w kolorze okapu kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od skomplikowanej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.

Oświetlenie diodowe (2 x 3 W) zapewni rozświetlenie przestrzeni znajdującej się bezpośrednio pod okapem. Klawisze Push-button (łatwe i wygodne w obsłudze) zezwalają na sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Nowimo ma aż 3 poziomy efektywności, których głośność leży w przedziale od 45 do 61 dB.

Przeznaczenie: Okap Nowimo 60.1 White jest ochoczo wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych obszerniejszych otwartych na inne pomieszczenia. Bardzo poprawnie sprawdza się w progresywnych meblach kuchennych jak i w bardziej klasycznych, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych budowach.

Materiały: Okap wytwarzany został ze stali lakierowanej na odcień biały. Poprawnie wiedzieć! Pielęgnację stali lakierowanej bezsprzecznie ułatwi specjalistyczny spray Berner Wonderclean - jeszcze przystępny w naszej ofercie.

Id produktu Id52#

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.