Menu

Globalo Silentio 60.2

Cechy produktu

  • Producent Globalo 
  • Głębokość 29 cm
  • Wysokość 10.5 cm

Opis

Opis: Okap do zabudowy, szer 60, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres szybkości: 3 + boost, wykonanie: białe hartowane szkło, stal lakierowana na biało, oświetlenie pasek LED 5 W, dodatki: pilot.

Linia GLOBALO Design atuty i korzyści dla użytkownika okapu Silentio 60.2 White Okap do zabudowy Silentio 60.2 White perfekcyjnie ukazuje się kuchniach, w których dominuje jasna, skandynawska paleta kolorów.

Jego kompaktowe rozmiary nietrudne ukrycie go w kuchennej szafce lub zabudowie wyspowej. Hartowane szkło Sterowanie sensoryczne + pilot Współpraca z turbiną wewnętrzną TW1.2, TW2.1, TW3.1 i turbiną elewacyjną TZ 1.1 Funkcjonalności: Okap kuchenny do zabudowy Silentio 60.2 nie posiada na wyposażeniu silnika.

Jest przypasowany do pracy z silnikiem zewnętrznym umieszczonym na poddaszu lub na zewnątrz budynku: TW1.2, TW2.1, TW3,1 i TZ1.1 Okap wyekwipowano domyślnie w filtr aluminiowy - przeciwtłuszczowy. Oświetlenie stanowi pasek LED (5 W) - cechujący się niskim poborem energii elektrycznej.

Sterowanie okapem Silentio jest bajecznie proste - pozwala na je zarówno dotykowy panel z wygodnym wyświetlaczem LED, jak i pilot - jeżeli komfortowoj nam regulować sprzęt zdalnie. 3 stopnie prędkości + boost dopasowanie szybkości absorbowania oparów do naszych preferencji.

Przeznaczenie: nieznaczny wymiar sprzętu pozwala na bezproblemowe ukrycie go w kuchennej zabudowie - zajmuje tylko 10,5 cm. Materiały: Okap Silentio 60.2 White wykonany został z białego szkła hartowanego.

poprawnie wiedzieć! Pochłanianie szczelinowe łatwe utrzymanie urządzenia w czystości. ID32

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.