Menu

Globalo Silentio 80.2

Cechy produktu

  • Producent Globalo 
  • Głębokość 29 cm
  • Wysokość 10.5 cm

Opis

Opis: Klasa okapu: do zabudowy, szer 80, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres szybkości: 3 + boost, wykonanie: białe hartowane szkło, stal lakierowana na biało, oświetlenie pasek LED 5 W, dodatki: pilot.

Linia GLOBALO Design mocne strony i korzyści dla użytkownika okapu Silentio 80.2 White Okap do zabudowy Silentio 80.2 White doskonale ukazuje się kuchniach, w których dominuje jasna, skandynawska paleta barw.

Jego kompaktowe wymiary nietrudne ukrycie go w kuchennej szafce albo zabudowie wyspowej. Hartowane szkło Sterowanie sensoryczne + pilot (opcjonalnie) Współpraca z turbiną wewnętrzną TW1.2, TW2.1, TW3.1 i turbiną elewacyjną TZ 1.1 Funkcjonalności: Okap kuchenny do zabudowy Silentio 80.2 nie posiada na wyposażeniu silnika.

Jest przystosowany do pracy z silnikiem zewnętrznym umieszczonym na poddaszu albo na zewnątrz budynku: TW1.2, TW2.1, TW3,1 i TZ1.1 Okap wyekwipowano domyślnie w filtr aluminiowy - przeciwtłuszczowy. Oświetlenie stanowi pasek LED (5 W) - charakteryzujący się niskim poborem energii elektrycznej.

Sterowanie okapem Silentio jest bajecznie proste - umożliwia je zarówno dotykowy panel z komfortowym wyświetlaczem LED, jak i pilot (opcjonalnie) - jeżeli komfortowoj nam regulować sprzęt zdalnie. 3 poziomy szybkości + boost dostosowanie prędkości absorbowania oparów do naszych preferencji.

Przeznaczenie: minimalny rozmiar sprzętu zezwala na bezproblemowe ukrycie go w kuchennej zabudowie - zajmuje tylko 10,5 cm. Materiały: Okap Silentio 80.2 White tworzony został z białego szkła hartowanego.

korzystnie wiedzieć! Pochłanianie szczelinowe nieskomplikowane utrzymanie urządzenia w czystości. ID31

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.