Menu

Globalo Viledo 60.1

Cechy produktu

  • Producent Globalo 

Opis

Opis: Klasa energetyczna C, do zabudowy, szer 59,8 cm, gł 29 cm, sterowanie push-button, zakres prędkości: 3, wydajność max. 415 m 3/h, głośność min. 49 dB, wykonanie: stal lakierowana na kolor czarny, oświetlenie pasmo LED 4W.

Linia GLOBALO Design zalety i korzyści dla użytkownika okapu Viledo 60.1 Black Wielką zaletą okapu Viledo 60.1 Black jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki temu zabiera bardzo niewielką liczba miejsca.

Filtry aluminiowe w okapie pomalowane zostały na czarny kolor, dzięki czemu estetycznie komponują się z urządzeniem. Maksymalna skuteczność: 415 m3/h Stal lakierowana na kolor czarny Klawisze Push-button Funkcjonalności: Po podłączeniu okapu do kanału wentylacyjnego może on pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie zawsze jednak mamy taką technologiczną możliwość – w takim przypadku możemy zainstalować okap Viledo w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap do zabudowy meblowej Viledo możesz uzupełnić dwoma rodzajami filtrów: aluminiowym i węglowym.

Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od skomplikowanej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.

Oświetlenie LED 4 W) zapewni rozświetlenie przestrzeni znajdującej się bezpośrednio pod okapem. Klawisze Push-button (łatwe i wygodne w obsłudze) zezwalają na sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Viledo ma aż 3 poziomy produktywności, których głośność leży w przedziale od 49 do 66 dB.

Przeznaczenie: Okap Viledo 60.1 Black jest ochoczo wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych pokaźniejszych otwartych na inne wnętrza. Nad wyraz dobrze sprawdza się w progresywnych meblach kuchennych jak i w bardziej klasycznych, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych budowach.

Materiały: Okap tworzony został ze stali lakierowanej na odcień czarny. Poprawnie wiedzieć! Pielęgnację stali lakierowanej bezapelacyjnie ułatwi specjalistyczny spray Berner WonderClean – ponadto dostępny w naszej ofercie.

ID

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.