Menu

Globalo Vipero 60.1

Cechy produktu

  • Producent Globalo 
  • Głębokość 28 cm
  • Wysokość 25 cm
  • Poziom hałasu 47 dB

Opis

Opis: Klasa energetyczna D, do zabudowy, szer 59,6 cm, gł 28 cm, sterowanie push-button, zakres prędkości: 3, skuteczność max. 305 m 3/h, głośność min. 47 dB, wykonanie: hartowane szkło w kolorze białym, oświetlenie diodowe diodowe 2 x 3 W.

Linia GLOBALO Design atuty i korzyści dla użytkownika okapu Vipero 60.1 White Wielką zaletą okapu Vipero 60.1 White jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki czemu zabiera wyjątkowo niewielką ilość miejsca.

Maksymalna wydajność: 305 m3/h Hartowane szkło w odcieniu białym Klawisze Push-button Funkcjonalności: Po podłączeniu okapu do kanału wentylacyjnego może on pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie za każdym razem jednak mamy taką technologiczną możliwość – w takim przypadku możemy zainstalować okap Vipero w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap do zabudowy meblowej możesz uzupełnić dwoma rodzajami filtrów: aluminiowym i węglowym.

Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od niełatwej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.

Oświetlenie diodowe (2 x 3 W) zapewni rozświetlenie przestrzeni znajdującej się bezpośrednio pod okapem. Klawisze Push-button (łatwe i wygodne w obsłudze) pozwalają na sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Vipero ma aż 3 stopnie produktywności, których głośność leży w przedziale od 47 do 61 dB.

Przeznaczenie: Okap Vipero 60.1 White jest ochoczo wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych obszerniejszych otwartych na inne pomieszczenia. Wyjątkowo prawidłowo sprawdza się w progresywnych meblach kuchennych jak i w bardziej klasycznych, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych konstrukcjach.

Materiały: Okap wyprodukowany został z hartowanego szkła w odcieniu białym. Korzystnie wiedzieć! Pielęgnację hartowanego szkła bezdyskusyjnie ułatwi specjalistyczny spray Berner Active – także przystępny w naszej ofercie.

ID45

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.