Menu

Whirlpool AKR559

Cechy produktu
  • Producent Whirlpool 
  • Głębokość 45 cm
  • Szerokość 90 cm
  • Wysokość 63 cm
  • Sterowanie mechaniczne 
  • Poziom hałasu 61 dB
Opis
1 silnik

Cichy i sprawny silnik stanowi serce okapu. Dzięki postępowej konstrukcji i skrupulatnej regulacji zapewnia świetną pracę całego urządzenia, a zastosowanie wysokiej jakości materiałów zagwarantuje długi okres bezusterkowego funkcjonowania.

3 poziomy mocy wentylatora

Pozwalają przypasować pracę okapu do potrzeb użytkownika. Regulacja mocy pozwala nie tylko decydować o wydajności oczyszczania powietrza - nie bez znaczenia jest także poziom głośności generowanego poprzez urządzenie dźwięku.

90 cm

Okap, który dzięki swoim wymiarom i wydajności spełni oczekiwania w niemal każdej kuchni. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w połączeniu z interesującym designem urządzenie łączy funkcjonalność i sprawność z niebanalnym wyglądem.

Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy

Wytrzymały i produktywny filtr, dzięki któremu oczyszczanie powietrza z unoszących się cząsteczek tłuszczu jest prędkie i bezproblemowe. Uzupełniającą zaletą filtra stworzonego z aluminium jest łatwość jego umycia.

Oświetlenie halogenowe

Wysoka jasność i ulepszona w przypadku klasycznego oświetlenia skuteczność energetyczna powodują, że oświetlenie halogenowe nieprzeciętnie spełni oczekiwania w każdej kuchni.

Praca w obiegu otwartym albo zamkniętym

Okap pozwala na równocześnie tradycyjną pracę w obiegu otwartym, kierując opary i nieprzyjemne zapachy poza pokój dzięki wykorzystaniu systemu wentylacyjnego, jak i użycie go jako pochłaniacza (wymaga do tego zainstalowania filtra węglowego). Dzięki czemu korzystnie stanie na wysokości zadania w każdych warunkach.

towar
marka
Kod producenta
AKR559 2IX
EAN
857855901500
dane podstawowe
Inox
Fizyczne Funkcje
Pochłaniacz
Wyciąg
Oświetlenie Filtry technologiczne Wyposażenie
Filtr aluminiowy-2 szt.
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 900 666
Opis:
Numer dla Klientów dzwoniących z telefonów stacjonarnych i komórkowych: 00 48 89 679 80 84Linia czynna od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00.adres: Whirlpool Polska Sp z o.o.Oddział w Warszawieul. 1 Sierpnia 6A02-134 Warszawa
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.