Menu

Amica OKC 653

Cechy produktu
  • Producent Amica 
  • Szerokość 60 cm
  • Wysokość 14.2 cm
  • Głębokość 45 cm
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Wydajność 600 m³/h
  • Rodzaj oświetlenia halogenowe 
Opis

Okap kominowy OKC 653 T Amica z sterowaniem sensorowym przejrzyj, co możesz zyskać, wybierając okap kominowy OKC 653 T Amica z sterowaniem sensorowym 01 Kolor: inox Wybierz okap w kolorze inox i spraw, by Twoja kuchnia nabrała nieszablonowego charakteru!

02 ekran elektroniczny LED Wypróbuj wygodny ekran LED, który dopasowuje pracę okapu do Twoich potrzeb,a dane widoczne na nim są zawsze pokaźne i czytelne. 03 Cicha praca Maksymalny poziom hałasu w trybie wyciąg: 60dB Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału.

Sterowanie sensorowe intuicyjne sterowanie Twoim urządzeniem Panel dotykowy Amica sprawi, że korzystanie z okapu stanie się bardziej intuicyjne. Gładka powierzchnia urządzenia nie tylko wygląda bardziej estetycznie, lecz też jest wyraźnie łatwiejsza do oczyszczenia.

Sterowanie sensorowe powoduje też, iż wszystkie funkcje są w jednym miejscu. Oświetlenie LED Oszczędność energii elektrycznej i stylowy wygląd kuchni Jeśli zależy Ci na progresywnym wyglądzie Twojej kuchni powinieneś zdecydować się na okap z oświetleniem LED.

W ten sposób całe pomieszczenie stanie się bardziej stylowe, a Twoje rachunki za prąd będą widocznie mniejsze. Niski poziom hałasu Przyjemna cisza podczas gotowania Jeśli masz połączoną jadalnię z salonem i hałas okapu przeszkadzał Ci w rozmowach z gośćmi to proponujemy rozwiązanie tego problemu.

Wszystkie urządzenia Amica charakteryzują się obniżonym poziomem hałasu. Dzięki czemu możesz przygotowywać posiłki w przyjemnej ciszy. Zdjęcia i filmy w sekcji ''Opis artykułu'' posiadają charakter poglądowy i mogą nie demonstrujeć precyzyjnego modelu artykułu przejrzyj wszystkie funkcje okapu OKC 653 T Amica z sterowaniem sensorowym Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu asygnowany jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane przez turbinę jest odprowadzane poprzez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie gwarantuje prawidłową zamianę powietrza w Twojej kuchni i sprawne odprowadzanie wilgoci i zapachów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza sprawdzi się w dosłownie każdej kuchni. Jest on najmocniej przydatny w przypadku, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane przez system specjalnych, dynamicznych filtrów węglowych.

Regulacja natężenia oświetlenia Rozwiń różne pory dnia, to przeróżne zapotrzebowania w zakresie oświetlenia pomieszczenia kuchennego. Teraz w okapach Amica możesz komfortowo regulować natężenie światła - tak,perfekcyjnie połączyć je do Twoich potrzeb.

Filtr tłuszczu: kaseta aluminiowa Rozwiń zarówno okapy wyspowe, kominowe, teleskopowe, jak i uniwersalne - mają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów oraz ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ści...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.