Menu

Globalo Alario 80.2

Cechy produktu
  • Producent Globalo 
  • Wydajność 215 m³/h
  • Rodzaj oświetlenia led 
Opis

Opis: Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer. 79,6, gł 28 cm, sterowanie elektroniczne klawiszami Soft-Touch z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 + boost, sprawność max. 565 m 3/h, głośność min.

44 dB, wykonanie: stal lakierowana na odcień czarny, oświetlenie pasek LED 5 W. Linia GLOBALO Invio mocne strony i korzyści dla użytkownika okapu Alario 80.2 Black Ogromnym plusem okapu do zabudowy Alario 80.2 Black jest jego absolutnie dyskretny charakter.

Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki czemu zabiera bardzo niewielką ilość miejsca. Maksymalna skuteczność: 565 m3/h Stal lakierowana w odcieniu czarnym Klawisze Soft Touch Funkcjonalności: Po podłączeniu urządzenia na kanału wentylacyjnego może ono pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie zawsze jednak mamy taką technologiczną możliwość - w takim przypadku możemy zainstalować okap Alario w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap Alario zaimplementowany filtr aluminiowy pochłaniający tłuste cząstki.

W trybie pochłaniacza należy w dodatku zamówić pakiet filtrów węglowych ASC 200 (2 sztuki), który sprawi, iż znikną przykre zapachy. Oświetlenie w postaci paska LED o mocy 5 W jest energooszczędne i nadzwyczajnie rozjaśnia miejsce pracy.

Klawisze Soft Touch (łatwe i komfortowe w obsłudze) wraz z ergonomicznym wyświetlaczem zezwalają na sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Alario posiada aż 4 poziomy skuteczności, których głośność leży w przedziale od 44 do 66 dB.

Przeznaczenie: Okap Alario jest chętnie wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych obszerniejszych otwartych na inne pomieszczenia. Bardzo poprawnie sprawdza się w progresywnych meblach kuchennych jak i w bardziej klasycznych, gdzie dominuje fason angielski, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych budowach.

Materiały: Okap wytwarzany został ze stali lakierowanej na odcień czarny poprawnie wiedzieć! Pielęgnację stali lakierowanej bezapelacyjnie ułatwi specjalistyczny spray Berner - jeszcze dostępny w naszej ofercie.

Id produktu Id305#

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.