Menu

Globalo Aretemo 60.1

Cechy produktu

  • Producent Globalo 
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Poziom hałasu 48 dB
  • Wydajność 235 m³/h
  • Rodzaj oświetlenia led 

Opis

Opis: Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer 55, gł 28 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3 + boost, produktywność max. 575 m 3/h, głośność min. 48 dB, wykonanie: stal lakierowana na kolor biały, oświetlenie pasek LED 10 W.

Linia GLOBALO Design atuty i korzyści dla użytkownika okapu Aretemo 60.1 White Ogromnym plusem okapu do zabudowy Aretemo 60.1 White jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki czemu zabiera wyjątkowo niewielką liczba miejsca.

Maksymalna sprawność: 575 m3/h Stal lakierowana w kolorze białym Klawisze Soft Touch Funkcjonalności: Po podłączeniu urządzenia na kanału wentylacyjnego może ono pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie za każdym razem jednak mamy taką techniczną możliwość - w takim przypadku możemy zainstalować okap Aretemo w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap Aretemo zastosowany filtr aluminiowy pochłaniający tłuste cząstki.

W trybie pochłaniacza należy dodatkowo zamówić komplet filtrów węglowych ASC 200 (2 sztuki), który sprawi, iż znikną przykre zapachy. Oświetlenie w postaci paska LED o mocy 10 W jest energooszczędne i idealnie rozjaśnia miejsce pracy.

Klawisze Soft Touch (łatwe i komfortowe w obsłudze) wraz z ergonomicznym wyświetlaczem zezwalają na sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Aretemo ma aż 4 poziomy wydajności, których głośność leży w przedziale od 48 do 66 dB.

Przeznaczenie: Okap Aretemo jest z ochotą wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych większych otwartych na inne pomieszczenia. Nad wyraz korzystnie sprawdza się w nowoczesnych meblach kuchennych jak i w bardziej klasycznych, gdzie dominuje styl angielski, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych kompozycjach.

Materiały: Okap wytwarzany został ze stali lakierowanej na kolor biały dobrze wiedzieć! Pielęgnację stali lakierowanej bezapelacyjnie ułatwi specjalistyczny spray Berner - na dodatek dostępny w naszej ofercie.

Okap z szafką: konfigurator 3D nieraz problemem bywa perfekcyjne przypasowanie szafki pod okap do zabudowy oraz jego montaż. Ułatwieniem jest gotowy komplet, dedykowany pod montaż okapu Aretemo: szafka, okap oraz akcesoria montażowe.

W intuicyjnym konfiguratorze szafek wybieramy niebanalne nas rozmiary, materiały, kolory i akcesoria. Konfigurator umożliwia zaprojektowania mebli kuchennych, wedle indywidualnego projektu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.