Menu

Globalo Cylindro Isola 39.5

Cechy produktu

  • Producent Globalo 
  • Wysokość 86.5 cm
  • Głębokość 39 cm
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Poziom hałasu 46 dB
  • Wydajność 312 m³/h
  • Rodzaj oświetlenia led 

Opis

Opis: niedługi opis: klasa energetyczna B, wyspowy, szer. 39 cm, sterowanie klawiszami Soft-Touch, zakres prędkości: 3 biegi + boost, efektywność max. 742 m3/h, głośność min. 46 dB, wykonanie: stal szlachetna lakierowana na odcień złoty, oświetlenie POWER LED 4 x 3 W.

Linia GLOBALO Exclusive atuty i korzyści dla użytkownika okapu Cylindro Isola 39.5 Light Gold Cylindryczny okap wyspowy to spektakularne urządzenie, dzięki któremu wyspa kuchenna będzie nie tylko ozdobą pomieszczenia,jeszcze wygodną powierzchnią roboczą, rewelacyjnie dopasowaną do przygotowywania posiłków.

Maksymalna efektywność: 742 m3/h Klawisze Soft-Touch Cicha praca: min. 46 dB Funkcjonalności: Okap wyspowy Cylindro Isola 39.5 Light Gold to urządzenie, które dostępne jest równocześnie jako wyciąg, jak i jako pochłaniacz.

Wyciąg odprowadzi zassane powietrze i parę wodną na zewnątrz pomieszczenia. Może on być zaimplementowany jedynie w sytuacji, gdy kuchnia posiada podłączenie do kanału wentylacyjnego. Pochłaniacz natomiast oczyści powietrze i wtłoczy je z powrotem do pomieszczenia.

Okap wyspowy ma filtr aluminiowy, a w sytuacji działania jako pochłaniacz - można go także wyposażyć w filtr węglowy. Filtr aluminiowy to podstawowy komponent wyposażenia okapu - oczyszcza on powietrze z tłustych cząsteczek, dzięki temu nie osiadają one na powierzchni sprzętów kuchennych i mebli.

Natomiast filtr węglowy (trzeba zakupić go oddzielnie) oczyszcza powietrze z zapachów. Urządzenie wyróżnia się cichą pracą (mała głośność to zaledwie 46 dB). Komfortowe oświetlenie rodzaju Power LED gwarantuje dobre warunki do przygotowywania posiłków.

3 poziomy prędkości i funkcja boost umożliwiają znakomite dobranie prędkości odprowadzania powietrza do aktualnych warunków panujących w kuchni. Sterowanie odbywa się za pomocą klawiszy Soft-Touch, a panel wyposażono dodatkowo w ekran LED.

Pracę urządzenia wspomaga wyłącznik czasowy, który pozwala nam na ustawienie czasu (10-90 minut), po którym okap ma zakończyć pochłanianie oparów. Odcień złoty: Złoty odcień okapu w zależności od barwy i intensywności oświetlenia w kuchni może przybierać różnorodny odcień złota.

Obydwie koliste maskownice (górna i dolna część) są malowane w tym samym czasie i tym samym kolorem. Górna maskownica ma mniejszą średnicę niż dolna część okapu, co może powodować inne odbicie światła i dawać złudzenie innego odcienia koloru.

Przeznaczenie: Okap ten asygnowany jest do konstrukcji nad wyspą kuchenną. Można go również zaaranżować jako okap przyścienny montując go do sufitu blisko ściany. Materiały: Do produkcji okapu wyspowego Cylindro Isola 39.5 Light Gold zastosowano stal szlachetną (Inox), która została pomalowana na odcień złoty.

Ekspozycja: fotografie ekspozycyjne kuchni udostępnione zostały przez Studio Mebli Kuchennych Furni House w Siedlcach. Okap można zobaczyć na ekspozycji pod adresem Ujrzanów 175, 08-110 Siedlce, Studio Mebli Kuchennych Furni House (w budynku APIS-u).

ID100

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.