Menu

Globalo Lanilia Lonito 60.1

Cechy produktu
  • Producent Globalo 
Opis

krótki opis: klasa energetyczna: C, przyścienny skośny, szer. 60 cm, gł. 31 cm, sterowanie push button, zakres szybkości: 3, efektywność max. 280 m3/h, głośność min. 47 dB, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana proszkowo na kolor czarny, oświetlenie POWER LED 2 x 3.

Linia GLOBALO Lanilia mocne strony i korzyści dla użytkownika okapu Lonito 60.1 Black Prawdziwa perełka wśród przyściennych okapów kuchennych – Lonito 60.1 Black oszałamia oryginalną stylistyką i nieprzemijalnieścią użytych tworzyw.

Prezentowany przez nas model to połączenie postępowej technice, wysokiej funkcjonalności i unikatowego designu. Maksymalna produktywność: 280 m3/h Sterowanie push button Energooszczędne oświetlenie Funkcjonalności: Prezentowany okap przyścienny skośny może działać w dwóch trybach.

Pochłaniacz ekspresowo i sprawnie filtruje powietrze w kuchni, natomiast wyciąg (po podłączeniu do kanału wentylacyjnego) odprowadza opary na zewnątrz. Filtry aluminiowy i węglowy zapewniają nienaganną pracę urządzenia.

Filtr aluminiowy pochłania tłuste drobiny i uwalnia sprzęty kuchenne od nieprzyjemnej w dotyku lepkiej warstwy. Natomiast filtr węglowy (CSC 306) można zamówić opcjonalnie, jeżeli urządzenie pracuje w trybie pochłaniacza (zawarte w nim cząsteczki aktywnego węgla neutralizują przykre zapachy).

Na szczególną uwagę zasługuje cicha praca sprzętu – od 47 dB – która przyczynia się do powiększenia komfortu stosowania wnętrza. 3-stopniowy zakres intensywności działania pozwalają dostosować pracę okapu do indywidualnych potrzeb.

Przeznaczenie: Lonito 60.1 Black to klasa, fason i elegancja zestawiona z najnowocześniejszą technologią i wysoką funkcjonalnością. Model ten sprawdzi się w nowocześnie zaaranżowanej kuchni. Zadbaliśmy tutaj o każdy, choćby najmniejszy szczegół, stwarzając towar na miarę XXI wieku.

Materiały: Połączenie stali lakierowanej na czarno, czarnego hartowanego szkła oraz matowego elementu aluminiowego pozwoliło stworzyć okap o atrakcyjnej stylistyce i nieśmiertelnym designie. Należycie wiedzieć!

Okap przyścienny Lonito 60.1 jest stosunkowo prosty w czyszczeniu. Do konserwacji delikatnej struktury urządzenia znakomicie sprawdzi się spray producenta Berner Active – do szkła. Id produktu Id194#

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.