Menu

Globalo Lofetti 60.2

Cechy produktu

  • Producent Globalo 
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Poziom hałasu 48 dB
  • Wydajność 235 m³/h
  • Rodzaj oświetlenia led 

Opis

Opis: Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer 55, gł 28 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres szybkości: 3 + boost, efektywność max. 575 m 3/h, głośność min. 48 dB, wykonanie: stal lakierowana, oświetlenie diodowe diodowe 2 x 3 W.

Linia GLOBALO Design zalety i korzyści dla użytkownika okapu Lofetti 60.2 White Ogromnym plusem okapu do zabudowy Lofetti 60.2 White jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki temu zabiera bardzo niewielką ilość miejsca.

Maksymalna wydajność: 575 m3/h Stal lakierowana na biało Klawisze Soft Touch Funkcjonalności: Po podłączeniu urządzenia na kanału wentylacyjnego może ono pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie zawsze jednak mamy taką techniczną możliwość - w takim przypadku możemy zainstalować okap Lofetti w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap Lofetti zastosowany filtr aluminiowy pochłaniający tłuste cząstki.

W trybie pochłaniacza należy ponadto zamówić pakiet filtrów węglowych ASC 200 (2 sztuki), który sprawi, że znikną przykre zapachy. Oświetlenie diodowe (2 x 3 W) zapewni rozświetlenie przestrzeni znajdującej się bezpośrednio pod okapem.

Klawisze Soft Touch (łatwe i wygodne w obsłudze) wraz z funkcjonalnym wyświetlaczem pozwalają na sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Lofetti ma aż 4 poziomy produktywności, których głośność leży w przedziale od 48 do 66 dB.

Przeznaczenie: Okap Lofetti 60.2 White jest chętnie wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych większych otwartych na inne pomieszczenia. Nad wyraz prawidłowo sprawdza się w progresywnych meblach kuchennych jak i w bardziej tradycyjnych, gdzie dominuje styl angielski, a okap umieszcza się w specjalnie przygotowanych budowach.

Materiały: Okap stworzony został ze stali lakierowanej proszkowo na kolor biały. Należycie wiedzieć! Pielęgnację stali lakierowanej zdecydowanie ułatwi specjalistyczny spray Berner WondelClean - także przystępny w naszej ofercie.

Okap z szafką: konfigurator 3D nieraz problemem bywa idealne przypasowanie szafki pod okap do zabudowy, a także jego montaż. Ułatwieniem jest gotowy zestaw, dedykowany pod montaż okapu Lofetti 60.2 White: szafka, okap oraz akcesoria montażowe.

W intuicyjnym konfiguratorze szafek wybieramy niebanalne nas rozmiary, materiały, kolory i akcesoria. Konfigurator pozwala na zaprojektowania mebli kuchennych, wedle jednostkowego projektu ID62

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.