Menu

Globalo Senturo 60.3

Cechy produktu
  • Producent Globalo 
  • Wysokość 35 cm
  • Głębokość 29 cm
  • Sterowanie mechaniczne 
  • Poziom hałasu 48 dB
  • Wydajność 225 m³/h
  • Rodzaj oświetlenia led 
Opis

Opis: Klasa energetyczna B, do zabudowy, szer 60, gł 29 cm, sterowanie sensorowe (dotykowe) z wyświetlaczem LED, zakres prędkości: 3, skuteczność max. 525 m3/h, głośność min. 48 dB, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno, oświetlenie pasek LED 5 W, dodatki: Linia GLOBALO Design zalety i korzyści dla użytkownika okapu Senturo 60.3 Black Wyjątkowo kompaktowe wymiary, stylowy front i wyśmienite osiągi – okap kuchenny Senturo 60.2 Black zachwyci wszelkich, którzy szukają rozwiązań poręcznych i gustownych zarazem.

Maksymalna skuteczność: 525 m3/h Hartowane szkło Sterowanie push-button Funkcjonalności: Okap kuchenny podszafkowy Senturo 60.3 działać może w dwóch trybach: pochłaniacza i wyciągu. Pochłaniacz absorbuje niepożądane substancje i zapachy, a czyste powietrze wraca do kuchni.

Z kolei wyciąg wyprowadza skażenia na zewnątrz – niezbędne jest jednak podłączenie okapu do kanału wentylacyjnego. Okap do zabudowy meblowej Senturo można uzupełnić o dwa rodzaje filtrów: aluminiowy i węglowy.

Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od trudnej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.

Schowany w szafce okap jest cichy, a więc nie powoduje dyskomfortu wśród osób przebywających w kuchni. Oświetlenie w postaci paska LED o mocy 5 W jest energooszczędne i nadzwyczajnie rozjaśnia miejsce pracy.

Okapem kuchennym pod zabudowę Senturo można sterować – za pomocą przycisków mechanicznych. 3 zakresy prędkości – pozwalają na dobranie prędkości wyciągania oparów do ich ilości w kuchni. Przeznaczenie: Okap kuchenny Senturo, dzięki szerokości zaledwie 60 cm, można związać do niemalże każdej kuchennej szafki.

Materiały: Okap Senturo 60.3 Black wykonany został z wyszukanego, czarnego szkła hartowanego. Prawidłowo wiedzieć! Okap wyposażony został w pochłanianie szczelinowe, dlatego z łatwością go utrzymać w czystości. Okap z szafką: konfigurator 3D nieraz problemem bywa idealne dobranie szafki pod okap do zabudowy, a także jego montaż.

Ułatwieniem jest gotowy zestaw, dedykowany pod montaż okapu Senturo 60.3 Black: szafka, okap i akcesoria montażowe. W intuicyjnym konfiguratorze szafek wybieramy interesujące nas wymiary, materiały, kolory i akcesoria.

Konfigurator zezwala na zaprojektowania mebli kuchennych, wedle indywidualnego projektu

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.