Menu

Globalo Womero 60.1

Cechy produktu

  • Producent Globalo 
  • Wysokość 87.1 cm
  • Głębokość 41.5 cm
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Wydajność 150 m³/h
  • Rodzaj oświetlenia led 

Opis

Opis: Klasa energetyczna D, przyścienny, skośny, szer. 60 cm, gł. 41,5 cm, sterowanie dotykowe, zakres szybkości: 3 biegi, produktywność max. 310 m3/h, głośność min. 47 dB, wykonanie: czarne hartowane szkło, stal lakierowana na czarno, oświetlenie diody 2 x 3 W.

atuty i korzyści dla użytkownika Womero 60.1 Black zastosowanie w kuchni okapu przyściennego Womero 60.1 Black to nadzwyczajny sposób na trafne zastosowanie przestrzeni nad płytą grzewczą. Kompaktowe rozmiary i skośny kształt sprawiają, iż sprzęt ten przedstawia się dyskretnie i elegancko.

Maksymalna skuteczność: 310 m3/h Stal nierdzewna + szkło hartowane Oświetlenie diodowe Funkcjonalności: Okap Womero 60.1 Black można podłączyć do kanału wentylacyjnego - wtedy działać będzie w trybie wyciągu, który trwale odprowadza zanieczyszczone powietrze poza obręb budynku.

Natomiast w sytuacji braku dostępu do wentylacji - urządzenie pracuje w trybie pochłaniacza, który filtruje powietrze na poziomie pomieszczenia kuchennego. W pakiecie z okapem za każdym razem znajduje się przeciwtłuszczowy filtr aluminiowy.

W trybie pochłaniacza należy natomiast w dodatku zakupić filtr węglowy (o symbolu ASC 450), który niweluje wszelkie zapachy, uprzyjemniając gotowanie. Przestrzeń pod urządzeniem rozświetla energooszczędne oświetlenie typu LED.

Okapem steruje się za pomocą sterowania dotykowego. Użytkownik może dostosować wydajność pracy okapu do ilości pary w kuchni (3 poziomy do wyboru). Przeznaczenie: jednocześnie skuteczność, jak i rozmiary tego modelu powodują, iż jest on wybierany do kuchni nieznacznych i średnich.

Materiały: Okap przyścienny Womero 60.1 Black wykonany został ze szlachetnej stali nierdzewnej (lakierowanej na czarno), a także czarnego szkła hartowanego. Korzystnie wiedzieć! zaimplementowany filtr aluminiowy można myć ręcznie lub w zmywarce i należy to robić w przybliżeniu raz na miesiąc.

Natomiast filtr węglowy trzeba wymieniać na nowy co ok. 4 miesiące. ID159

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.