Menu

Gorenje DVG6565KR

Cechy produktu
  • Producent Gorenje 
  • Szerokość 60 cm
  • Wysokość 52.3 cm
  • Głębokość 44.2 cm
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Poziom hałasu 39 dB
  • Wydajność 463 m³/h
  • Rodzaj oświetlenia led 
Opis

Funkcja Timer

zezwala na zaprogramowanie czasu pracy okapu - funkcja nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania, kiedy chcemy wyjść z kuchni bez zapotrzebowania martwienia się o późniejszy powrót w celu wyłączenia urządzenia.

Praca w obiegu otwartym albo zamkniętym

Okap zezwala na jednocześnie tradycyjną pracę w obiegu otwartym, kierując opary i nieprzyjemne zapachy poza pokój dzięki wykorzystaniu systemu wentylacyjnego, jak i zastosowanie go jako pochłaniacza (wymaga do tego zainstalowania filtra węglowego). Dzięki temu poprawnie spełni oczekiwania w każdych warunkach.

Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy

Wytrzymały i skuteczny filtr, dzięki któremu oczyszczanie powietrza z unoszących się cząsteczek tłuszczu jest prędkie i bezproblemowe. Dodatkową zaletą filtra wyprodukowanego z aluminium jest łatwość jego umycia.

Sterowanie elektroniczne sensorowe

Dotykowy panel sterowania zagwarantuje wyjątkową prostotę i precyzję sterowania pracą urządzenia. Dzięki gładkiej powierzchni jest przy tym nietrudny w czyszczeniu, a surowy, postępowy wygląd eksponuje design całego urządzenia.

3 poziomy mocy wentylatora

Pozwalają dopasować pracę okapu do potrzeb użytkownika. Regulacja mocy pozwala nie tylko decydować o skuteczności oczyszczania powietrza - nie bez znaczenia jest także poziom głośności generowanego poprzez urządzenie dźwięku.

1 silnik

Cichy i sprawny silnik stanowi serce okapu. Dzięki nowoczesnej konstrukcji i skrupulatnej regulacji zagwarantuje nadzwyczajną pracę całego urządzenia, a zastosowanie wysokiej jakości tworzyw gwarantuje długi okres bezawaryjnego funkcjonowania.

60 cm

Okap, który dzięki swoim wymiarom i efektywności stanie na wysokości zadania w niemal każdej kuchni. Dzięki zastosowaniu postępowych technice w połączeniu z atrakcyjnym designem urządzenie łączy funkcjonalność i skuteczność z atrakcyjnym wyglądem.

System P.A.S.

Inteligentne, dokładny system poboru powietrza i mniejszy hałas. Nowoczesny atrybutyczny system zasysania powietrza przekierowania pobór powietrza z centralnej części do zewnętrznych krawędzi okapu. Takie rozwiązanie optymalizuje zużycie energii, zniża hałas i powoduje, iż okap jest wyraźnie bardziej produktywny.

Oświetlenie LED

Energooszczędne diody LED gwarantują jasne i przychylne dla oczu światło, nadzwyczajnie podkreślając innowacyjny design okapu.

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 002 350
Opis:
Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem sprzętów do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wskazanego poprzez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z dokumentem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.