Menu

Siemens LC66BBM50

Cechy produktu
  • Producent Siemens 
Opis

Opis kominkowy SIEMENS Okap SIEMENS LC66BBM50 o szerokości 60 cm w klasie wydajności wentylatora A, Urządzenie ma sterowanie touchControl, który pozwala szybko włączyć żądaną moc i oświetlenie i tryb intensywny, zezwalający rozszerzyć moc okapu.

skuteczność maksymalna okapu wynosi 360 m3/h. Tryb intensywny Za naciśnięciem jednego przycisku, okap SIEMENS LC66BBM50 zwiększa moc i szybkość pochłaniania I jest wstanie pochłonąć mocne zapachy, gwarantując przyjemność gotowania.

Okap ma też funkcję automatycznego przywrócenia normalnego trybu po upływie 6 minut. Adekwatna wydajność Silnik w okapie SIEMENS LC66BBM50 o wysokiej skuteczności ssącej 605 m³/h nadaje świeże powietrze i gwarantuje przyjemność gotowania niezależnie czy kuchnię masz otwarty z salonem albo jest niewielki i zamknięty.

touchControl Okap SIEMENS LC66BBM50 jest łatwy w obsłudze dzięki panelowi sterowania touchControl, którym ustawisz odpowiedni poziom mocy okapu i włączyć światła za jednym dotknięciem. Oświetlenie LED Oświetlenie LED w okapie SIEMENS LC66BBM50 gwarantuje doskonałe oświetlenie płyty grzejnej bez ryzyka oślepienia.

dopełniającą zaletą oświetlenia LED jest niskie zużycie energii. Filtr przeciwtłuszczowy Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy w okapie SIEMENS LC66BBM50 filtruje tłuszcze i inne cząstki z wydmuchiwanego powietrza.

Aby zapewnić najkorzystniejszą wydajność filtra, należy czyścić raz w miesiącu ręcznie albo w zmywarce....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.