Menu

Smeg KS905SXE2

Cechy produktu
  • Producent Smeg 
Opis

wyszukana stylistyka Okap SMEG KS905SXE2 od włoskiego producenta SMEG, z linii Linea, to rewelacyjne połączenie wysokiej jakości i niebanalnego wzornictwa. Z tym okapem każda kuchnia nabierze zupełnie innego, nieszablonowego uroku.

obudowa ze stali rdzoodpornej w połączeniu ze srebrnym szkłem z pewnością przykuje uwagę twoich gości. Bardzo wydajny i cichy SMEG KS905SXE2 to przyścienny okap kuchenny o szerokości 90 cm. Okap pracuje w klasie energetycznej A.

Najwyższa jakość turbin zagwarantuje nie tylko niski poziom hałasu od 50 do 73 dB,również długi i bezusterkowy okres eksploatacji. Okap ma 3 prędkości pracy silnika, skuteczność maksymalna wynosi 564 m3/h i tryb intensywny 767 m3/h.

Dwa tryby pracy Użytkownik ma do wyboru dwa tryby pracy okapu. W zależności od potrzeby, SMEG KS905SXE2 można używać, jako pochłaniacz albo jako wyciąg. Wówczas, do pracy w poszczególnych trybach, stosowane są różne filtry.

Okap wyekwipowany jest w trzy przeciwtłuszczowe filtry aluminiowe oraz zawór zwrotny powietrza, opcjonalnie można zamontować ponadto filtr węglowy. Energooszczędne oświetlenie Okap SMEG KS905SXE2 wyekwipowany pozostał w oświetlenie LED (2 x 1W) z regulacją poziomu natężenia oświetlenia.

Takie rozwiązanie pozwoliło dokładnie doświetlić płytę kuchenną, a także jej okolicę. Wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia energii. Sterowanie dotykowe Touch Control, a także automatyczne wyłączanie to uzupełniające atuty okapu....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.