Menu

Smeg KSET66VNE2

Cechy produktu
  • Producent Smeg 
Opis

wysmakowana stylistyka Połączenie wysokiej jakości i ciekawego wzornictwa Okap SMEG KSET66VNE2 od włoskiego producenta SMEG, z linii Linea, to doskonałe połączenie wysokiej jakości i niebanalnego wzornictwa. Z tym okapem każda kuchnia nabierze zupełnie innego, nieszablonowego uroku.

pokrywa ze stali i czarne szkło z pewnością przykują uwagę twoich gości. Niezwykle sprawny i cichy Okap SMEG KSET66VNE2 to podszafkowy okap teleskopowy o szerokości 60 cm, w klasie energetycznej C.

Najwyższa jakość turbin gwarantuje nie tylko niski poziom hałasu – na poziomie 52 dB,także długi i bezusterkowy okres eksploatacji. Okap ma 3 prędkości pracy silnika: 295 m3/h, 435 m3/h i 580 m3/h.

Dwa tryby pracy Użytkownik ma do wyboru dwa tryby pracy okapu. W zależności od potrzeby, SMEG KSET66VNE2 można używać, jako pochłaniacz lub jako wyciąg. Wówczas, do pracy w poszczególnych trybach, wykorzystywane są zróżnicowane filtry.

Okap wyposażony jest w dwa przeciwtłuszczowe filtry aluminiowe, opcjonalnie można zamontować na dodatek filtr węglowy. Okap SMEG KSET66VNE2 zaopatrzony został w oświetlenie LED (2 x 1W). Takie rozwiązanie pozwoliło precyzyjnie doświetlić płytę kuchenną i jej okolicę.

Wszystko to przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia energii....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.