Menu

arena Spider Okulary pływackie niebieski/biały 2018 Okulary do pływania

Cechy produktu

  • Producent arena 

Opis

JEŚLI SZUKASZ komfortowYCH OKULARÓW Z technicznĄ PRZEWAGĄ, WYBIERZ NASZE OKULARY SPIDER. TA PARA OKULARÓW TRENINGOWYCH MA ergonomicznY POJEDYNCZY PASEK I komfortowY KLIPS Z TYŁU DO prędkiEJ I prosteJ REGULACJI.

WYPOSAŻYLIŚMY JE W WYTRZYMAŁE TWARDE SOCZEWKI, żeby ZAPEWNIĆ najkorzystniejszĄ klarownOŚĆ podczas PŁYWANIA I USZCZELKI O PODWÓJNEJ GĘSTOŚCI, aby ZAPEWNIĆ CAŁKOWITY KOMFORT I nieprzeciętnE dobranIE. ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O ZEROWYCH WYCIEKACH, ZEROWEJ MGLE I OCHRONIE PRZED PROMIENIOWANIEM UV, TA HYDRODYNAMICZNA budowa BEZ WYSIŁKU ŚLIZGA SIĘ PO WODZIE.

ARENA OKULARY SPIDER dobrE POLE WIDZENIA NIE TYLKO POD WODĄ, ale TAKŻE NAD JEJ POWIERZCHNIĄ. OPRAWKI MOŻNAzłączyć DO KSZTAŁTU TWARZY. Właściwości: - LEKKIE I wygodnE - nowoczesnE SOCZEWKI - użytecznY zarys - UNIWERSALNE zastosowanie informacje technologicznE: - SYSTEM ANTIFOG - FILTR UV - TWARDE SOCZEWKI - MIĘKKIE USZCZELKI SILIKONOWE - łatwa REGULACJA - MATERIAŁ SOCZEWEK: POLIWĘGLAN - MATERIAŁ USZCZELKI: SILIKON - MATERIAŁ PASKA: SILIKON [000024-711-SPIDER-005-F-S.jpg]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.