Menu

speedo Futura Biofuse Flexiseal Okulary pływackie Kobiety, galinda/silver/smoke 2020 Okulary do pływania

Cechy produktu

  • Producent speedo 

Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="3" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_column_text] ZAPROJEKTOWANE DLA WYGODY I przejrzystOŚCI W WODZIE!

świeże OKULARY FUTURA BIOFUSE FLEXISEAL ZOSTAŁY ZAPROJEKTOWANE Z MYŚLĄ O damskieJ TWARZY. Posiadają SUPER MIĘKKĄ rozciągliwĄ USZCZELKĘ, KTÓRA gwarantuje NAJWYŻSZY KOMFORT. ZAPROJEKTOWANE PRZY UŻYCIU tworzyw wyposażonYCH W SPECJALNĄ technikę SPEEDO BIOFUSE poprawiaJĄ KOMFORT.

fason OKA JEST szczególnie MIĘKKI I zapobiega NIECHCIANYM ODCISKOM. W komplecie Z SPOLARYZOWANYMI SOCZEWKAMI FUTURA BIOFUSE FELXISEAL SĄ znakomitE DO PŁYWANIA NA OTWARTEJ WODZIE. [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2526" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] parametry I mocne strony: - nowe, SUPER MIĘKKIE, rozciągliwE USZCZELKI proponujĄ pokaźniejszY KOMFORT NOSZENIA I PŁYWANIA - wyposażonE W technikę SPEEDO BIOFUSE gwarantują KOMFORT AMORTYZACJI PRZY KAŻDYM PŁYWANIU -elastycznA RAMKA dopasowujE SIĘ DO KONTURÓW TWOJEJ TWARZY gwarantując nadzwyczajnE przypasowanIE - potężnA WEWNĘTRZNA RAMKA JEST OWINIĘTA W MIĘKKĄ ŻELOPODOBNĄ SKÓRĘ, zapewniając STABILNOŚĆ NA TWARZY - REGULACJA przy pomocy PRZYCISKU pozwala na prędkiE I proste przypasowanIE - OBIEKTYWY O SZEROKIM POLU WIDZENIA [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="7" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="2" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.