Menu

TYR OKULARY SPECIAL OPS 3.0 POLARIZED, KOLOR: GREEN, TYP SOCZEWKI: MIRROR

Cechy produktu

  • Producent TYR 

Opis

Special Ops 3.0 Polarized to nowy, ulepszony model okularów z tej kolekcji. Okulary nadzwyczajne na wody otwarte i do triathlonu. Polaryzowane, lustrzane szkła z warstwą Anti Fog, bardzo wygodna uszczelka wokół oczu, nadzwyczajne dostosowanie i elastyczność to tylko niektóre atrybuty Special Ops'ów.

atrybuty LGSPL3: - Polaryzowane szkła - eliminują poziome refleksy świetlne odbijające się od powierzchni wody, ulepszają kontrast widzenia. - powłoka Antifog - szkła fabrycznie pokryte powłoką uniemożliwiającą parowaniu - Lustrzane szkła - odbijają nadmiar promieni słonecznych, zaostrzają barwy, nie pogorszają widoczności - duży kąt widzenia - okulary nie ograniczają widoczności na boki, cecha niezwykle przydatna w otwartych akwenach i triathlonie - Super miękkie uszczelki - wygodne i pozwalające na wyśmienite dostosowanie okularów do twarzy - Kołnierze Special Ops - uniwersalne, umożliwiają przypasowanie okularów do niemal każdej twarzy - System dopasowania gumek - umożliwia w nietrudny i szybki sposób skonsolidować gumki wokół głowy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.