Menu

TYR OKULARY SPECIAL OPS 3.0 POLARIZED, KOLOR: WHITE, TYP SOCZEWKI: MIRROR

Cechy produktu

  • Producent TYR 

Opis

Special Ops 3.0 Polarized to nowy, ulepszony model okularów z tej linii. Okulary świetne na wody otwarte i do triathlonu. Polaryzowane, lustrzane szkła z powłoką Anti Fog, bardzo komfortowa uszczelka wokół oczu, wyśmienite dobranie i sprężystość to tylko niektóre właściwości Special Ops'ów.

cechy LGSPL3: - Polaryzowane szkła - eliminują poziome refleksy świetlne odbijające się od powierzchni wody, ulepszają kontrast widzenia. - warstwa Antifog - szkła fabrycznie pokryte powłoką zapobiegającą parowaniu - Lustrzane szkła - odbijają nadmiar promieni słonecznych, zaostrzają barwy, nie pogorszają widoczności - duży kąt widzenia - okulary nie ograniczają widoczności na boki, cecha stanowczo przydatna w otwartych akwenach i triathlonie - Super miękkie uszczelki - komfortowe i pozwalające na idealne przypasowanie okularów do twarzy - Kołnierze Special Ops - uniwersalne, pozwalają na dopasowanie okularów do niemal każdej twarzy - System dobrania gumek - zezwala na w nieskomplikowany i prędki sposób złączyć gumki wokół głowy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.