Menu

Olej kokosowy tłoczony na zimno BIQOIL 200ml 4 szt.

Cechy produktu
  • Producent Polska 
Opis

Olej kokosowy tłoczony na zimno 200ml

Olej kokosowy firmy Laboratorium BIOOIL® jest najwyższej jakości olejem z pierwszego tłoczenia, tłoczonym konwencjonalną metodą na zimno i nieoczyszczonym. Dzięki czemu typowy dla kokosa wspaniały smak i aromat, a także zachowuje występujące w nim naturalnie witaminy i minerały. Olej kokosowy w około 90% składa się z tłuszczów nasyconych. Występuje w postaci stałej albo płynnej – do temp. Około 26 poziomów Celsjusza pozostaje w formie stałej, natomiast po osiągnięciu tej temperatury przechodzi w formę płynną, zachowując wszystkie swoje parametry.

Olej kokosowy stanie na wysokości zadania jednocześnie w kulinariach, jak i w domowej kosmetyce.

Ze względu na konsystencję jest perfekcyjny do smarowania pieczywa. Z powodzeniem zastąpi w pieczeniu ciast i ciasteczek masło bądź margarynę. Można przyjąć, że ok. 250 g kostkę masła czy margaryny można zastąpić 150 g oleju kokosowego. Jest wytrzymały na wysokie temperatury i w przeciwieństwie do innych tłoczonych na zimno olejów jest znakomity do smażenia – nie pali się i jest wyjątkowo jednostajny.

genialnie zastępuje masło – może być bazą tak zwanej bulletproof coffe czyli tzw. „kuloodpornej kawy", która wypita o poranku zapewni energię na kilka pierwszych godzin dnia. Fakt, to specyficzny napój, ale skoro działa, to warto spróbować:).

Olej kokosowy tłoczony na zimno znaczne cechy nawilżające i jest powszechnie używany w kosmetyce. Użytkowany zewnętrznie, będzie perfekcyjny w postaci maseczek, szamponów i odżywek do włosów, oliwek do ciała oraz maści.

Jest wspaniałym naturalnym balsamem, który ukoi naszą skórę. Nie wywołuje reakcji alergicznej, jest łagodny i bezpieczny. Znakomicie odżywia, nawilża i regeneruje. Na jego bazie można również przygotować peeling. Starczy zbratać olej kokosowy, z fusami zaparzonej kawy, cukrem i cynamonem i złuszczający peeling gotowy!

elementy: Olej kokosowy tłoczony na zimno 100%.

Przechowywać w nienasłonecznionym miejscu.

Producent: Laboratorium BIOOIL S.C. Biuro Handlowe ul. Dekoratywna 1C, 65-155 Zielona Góra.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.