Menu

Oliwa Stalia Extra Virgin Olive Oil 0,5l w kartoniku

Cechy produktu
  • Producent Stalia 
Opis

Najwyższej jakości grecka oliwa z oliwek, o wyjątkowo należycie zbalansowanym i intensywnie owocowym smaku. Bogata w wartości odżywcze, ze świeżym profilem doskonale sprawdzającym się w potrawach kuchni śródziemnomorskiej i przy pozostałych gustownych daniach. Wybitnie komponuje się jeszcze z zielonymi sałatkami, gotowanymi warzywami, rybami, czerwonym lub białym mięsem.

Oliwki na to wydanie są ręcznie zbierane od 20 października do 10 listopada każdego roku. Następnie tłoczy się je, nie później aniżeli 12 godzin od czasu zbiorów i bezpośrednio po tym procesie - filtruje i umieszcza w pojemnikach ze stali rdzoodpornej. W kolejnych krokach przelewana do specjalnych, malowanych zewnętrznie butelek w celu ochrony jej przed światłem i utlenianiem, staje się nie tylko pysznym, ale i wyjątkowo estetycznym produktem.

firma Stalia należy do dwóch sióstr, które zainspirowane rodzinną tradycją, a także miłością do oliwek, postanowiły kontynuować dzieło, wtłaczając w firmę swoje nowoczesne pomysły i powiew innowacyjności.

Tutaj oliwa oferowana w eleganckim pudełku tworzonym z dwóch rodzajów papieru.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.