Menu

Ołówek sześciokątny cedrowy B, 12 sztuk

Cechy produktu

  • Producent Majewski 
  • Rodzaj ołówek 
  • Twardość

Opis

Ołówki technologiczne z kolekcji CedrLove to profesjonalnie stworzone narzędzie piśmiennicze, które sprawdzi się w użytku biurowym, domowym, a także szkolnym. Wysoka jakość wykonania ołówków i zastosowana technika SBS, zabezpieczająca grafit przed łamaniem, usatysfakcjonuje zarówno początkującym jak i doświadczonym rysowników.

Wszystkie nasze ołówki posiadają atest FSC, stanowiący gwarancję, iż użyte przy produkcji drewno pochodzi z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami korzystnej gospodarki leśnej oraz z właściwymi standardami społecznymi, ekonomicznymi i środowiskowymi.

cechy charakterystyczne: stworzone z drewna cedrowego, technologia SBS (Special Bonding System) zabezpieczająca grafit przed łamaniem, twardość grafitu B, przekrój heksagonalny, wysoka czystość grafitu, lakierowane końcówki wskazujące na twardość grafitu, nowoczesny design.Opakowanie gromadzi 12 ołówków.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.