Menu

Wypełniacz papierowy - biały - 1 kg

Cechy produktu

  • Producent heykapak 

Opis

ekologicznY dekoratywnY WYPEŁNIACZ DO PACZEK - 1 KG - BIAŁY

ekologiczny, dekoracyjny wypełniacz do paczek PakPak w białym odcieniu.

100% polski towar produkowany w 100% z papieru. Unikatowa technika stwarza papier jednocześnie tnąc go na sprężyste paski. Dostarczany jest w formie umiarkowanie sprasowanej, po rozpakowaniu ponad dwukrotnie rozszerza swoją objętość. ­­­

sprężysty – gwarantuje wysoki poziom ochrony zawartości i amortyzację przesyłki. Z powodzeniem zabezpiecza choćby delikatne i kruche przedmioty, dostosowuje się do kształtu zawartości przesyłki.

Lekki – nie zwiększa masy przesyłki.

przychylny środowisku – recycling papieru jest łatwiejszy, oddziaływanie na środowisko znacznie mniejsze w sytuacji konwencjonalnych wypełniaczy.

Estetyczny – barwny, biały lub naturalny perfekcyjnie koresponduje z zawartością, wizerunkiem marki, itp.

Łatwy w użyciu – dostarczany w formie lekko skompresowanej, wygodny w porcjowaniu.

Etyczny – produkowany w Polsce w niewielkim zakładzie z troską o jak najmniejszy wpływ produkcji na środowisko.

barwy - organiczny wypełniacz do paczek PakPak dostępny jest nie tylko w odcieniu brązowym lecz w gamie 20 kolorów od naturalnego do neonowych - na zamówienie od 10 kg.

Dla kogo?

ekologiczny dekoracyjny wypełniacz PakPak wyszuka użycie niemal w każdej branży. Doceniony poprzez branże produkcyjną, reklamową, e-commerce, rękodzielników i sporo innych. Artykuł ma wymiar zarówno ozdobny i ergonomiczny. Poza zastosowaniem do pakowania stosowany jest w produkowaniu ozdób, docoupage`u i wielu innych. Zabezpiecza, wypełnia, dekoruje. Zamów już dziś i wypróbuj elastyczny papierowy wypełniacz do paczek!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.