Menu

Wypełniacz papierowy naturalny brąz - 5 kg

Cechy produktu

  • Producent heykapak 

Opis

organicznY ozdobnY WYPEŁNIACZ DO PACZEK - 5 KG - BRĄZ

ekologiczny, ozdobny wypełniacz do paczek PakPak

100% polski towar wytworzony w 100% z papieru. Nieszablonowa technika kreuje papier jednocześnie tnąc go na elastyczne paski. Dostarczany jest w formie umiarkowanie sprasowanej, po rozpakowaniu ponad dwukrotnie rozszerza swoją objętość. ­­­

rozciągliwy – gwarantuje wysoki poziom ochrony zawartości i amortyzację przesyłki. Z powodzeniem zabezpiecza nawet delikatne i kruche przedmioty, dostosowuje się do kształtu zawartości przesyłki.

Lekki – nie powiększa masy przesyłki.

przyjazny środowisku – recycling papieru jest łatwiejszy, oddziaływanie na środowisko istotnie mniejsze w przypadku tradycyjnych wypełniaczy.

Estetyczny – barwny, biały albo naturalny świetnie koresponduje z zawartością, wizerunkiem producenta, itp.

Łatwy w użyciu – dostarczany w formie lekko skompresowanej, komfortowy w porcjowaniu.

Etyczny – stworzony w Polsce w niewielkim zakładzie z troską o jak najmniejszy wpływ produkcji na środowisko.

kolory - ekologiczny wypełniacz do paczek PakPak przystępny jest nie tylko w odcieniu brązowym lecz w gamie 20 kolorów od naturalnego do neonowych - na zamówienie od 10 kg.

Dla kogo?

ekologiczny dekoratywny wypełniacz PakPak wyszuka użycie niemal w każdej branży. Doceniony przez branże produkcyjną, reklamową, e-commerce, rękodzielników i dużo innych. Towar ma wymiar jednocześnie dekoratywny i użyteczny. Poza wykorzystaniem do pakowania używany jest w tworzeniu ozdób, docoupage`u i wielu innych. Zabezpiecza, wypełnia, dekoruje. Zamów już dziś i wypróbuj elastyczny papierowy wypełniacz do paczek!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.