Menu

Wypełniacz papierowy wiórki czarny - 0,1kg

Cechy produktu

  • Producent heykapak 

Opis

ekologicznY ozdobnY WYPEŁNIACZ DO PACZEK - 0,1 KG - CZARNY

organiczny, dekoracyjny wypełniacz do paczek

100% polski produkt tworzony w 100% z papieru. Wyjątkowa technologia formuje papier jednocześnie tnąc go na rozciągliwe paski. Dostarczany jest w formie umiarkowanie sprasowanej, po rozpakowaniu ponad dwukrotnie zwiększa swoją pojemność. ­­­

sprężysty – gwarantuje wysoki poziom ochrony zawartości i amortyzację przesyłki. Z powodzeniem zabezpiecza choćby delikatne i kruche przedmioty, dopasowuje się do kształtu zawartości przesyłki.

Lekki – nie zwiększa masy przesyłki.

przychylny środowisku – recycling papieru jest łatwiejszy, oddziaływanie na środowisko wyraźnie mniejsze w przypadku klasycznych wypełniaczy.

Estetyczny – kolorowy, biały lub naturalny perfekcyjnie koresponduje z zawartością, wizerunkiem marki, itp.

Łatwy w użyciu – dostarczany w formie lekko skompresowanej, komfortowy w porcjowaniu.

Etyczny – wykonany w Polsce w niewielkim zakładzie z troską o jak najmniejszy wpływ produkcji na środowisko.

odcienie - ekologiczny wypełniacz do paczek PakPak dostępny jest nie tylko w kolorze brązowym ale w gamie 20 barw od naturalnego do neonowych - na zamówienie od 10 kg.

Dla kogo?

ekologiczny dekoracyjny wypełniacz PakPak wyszuka użycie niemal w każdej branży. Doceniony poprzez branże produkcyjną, reklamową, e-commerce, rękodzielników i dużo innych. Artykuł ma wymiar zarówno ozdobny i poręczny. Poza wykorzystaniem do pakowania stosowany jest w tworzeniu ozdób, docoupage`u i wielu innych. Zabezpiecza, wypełnia, dekoruje. Zamów już dziś i wypróbuj sprężysty papierowy wypełniacz do paczek!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.