Menu

Wypełniacz papierowy wiórki czarny - 1kg

Cechy produktu

  • Producent heykapak 

Opis

naturalnY dekoratywnY WYPEŁNIACZ DO PACZEK - 1 KG - CZARNY

naturalny, dekoracyjny wypełniacz do paczek PakPak

100% polski artykuł tworzony w 100% z papieru. Wyjątkowa technika tworzy papier równocześnie tnąc go na sprężyste paski. Dostarczany jest w formie umiarkowanie sprasowanej, po rozpakowaniu ponad dwukrotnie powiększa swoją objętość. ­­­

elastyczny – zapewnia wysoki poziom ochrony zawartości i amortyzację przesyłki. Z powodzeniem zabezpiecza nawet delikatne i kruche przedmioty, dostosowuje się do kształtu zawartości przesyłki.

Lekki – nie zwiększa masy przesyłki.

przyjazny środowisku – recycling papieru jest łatwiejszy, oddziaływanie na środowisko wyraźnie mniejsze w przypadku klasycznych wypełniaczy.

Estetyczny – barwny, biały lub naturalny znakomicie koresponduje z zawartością, wizerunkiem marki, itp.

Łatwy w użyciu – dostarczany w formie lekko skompresowanej, komfortowy w porcjowaniu.

Etyczny – produkowany w Polsce w niewielkim zakładzie z troską o jak najmniejszy wpływ produkcji na środowisko.

odcienie - naturalny wypełniacz do paczek PakPak dostępny jest nie tylko w odcieniu brązowym ale w gamie 20 odcieni od naturalnego do neonowych - na zamówienie od 10 kg.

Dla kogo?

organiczny dekoracyjny wypełniacz PakPak wynajdzie użycie niemal w każdej branży. Doceniony poprzez branże produkcyjną, reklamową, e-commerce, rękodzielników i sporo innych. Produkt ma wymiar równocześnie ozdobny i użyteczny. Poza wykorzystaniem do pakowania użytkowany jest w produkcji ozdób, docoupage`u i wielu innych. Zabezpiecza, wypełnia, dekoruje. Zamów już dziś i wypróbuj elastyczny papierowy wypełniacz do paczek!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.