Menu

MSW Opalarka - elektryczna - trójstopniowy przełącznik HP 2000 PRO - 3 LATA GWARANCJI

Cechy produktu

  • Producent MSW 

Opis

Opalarka elektryczna HP 2000 PRO MSW Motor Technics Wielofunkcyjna opalarka firmy MSW jest elektronarzędziem do usuwania farb i lakierów, lutowania, spawania, fornirowania, suszenia, kurczenia rur i folii termokurczliwych, osuszania wilgotnego drewna, gięcia i spawania materiałów nienaturalnych, zmiękczania kleju, rozmrażania rur, przeróbek płytek drukowanych (PCB).

Model HP 2000 PRO sprawdzi się w przeróżnego typu warsztatach (naprawczych, produkcyjnych bądź elektronicznych), zakładach przemysłowych, laboratoriach (np. Chemicznych lub fizycznych) oraz w trakcie stosowania w gospodarstwie domowym.

efektywny pistolet na gorące powietrze o mocy 2000 W Kompletny pakiet 9 akcesoriów (4 dysze do różnorodnych zadań, 4 skrobaki do przeróżnych powierzchni i uchwyt do skrobaków) 3 stopnie ustawienia temperatury od 80 do 600°C 2 stopnie sterowania przepływem powietrza 350 l / min - 500 l / min.

W komplecie etui, na opalarkę i wszystkie akcesoria

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.